Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

 • Ochota a pomoc pri riešení problému reklamácie.

Overený zákazník

 • platba pri vyzdvihnuti na dorucovacom mieste len v hotovosti nie kartou.

Overený zákazník

 • velký výber,dobre ceny ,rýchle dodanie

Overený zákazník

Dizajnové stolné lampy

 • Farba
 • Počet žiaroviek
 • Funkcie
 • Pätica
 • Stupeň krytia (IP)
 • Výrobca
 • Materiál
 • Miesto
 • Max. príkon zdroja
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Pätica

Ostatné značky
E14 (30)
E27 (40)
G4 (2)
G6,35 (1)
G9 (9)
GU10 (4)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (129)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (24)
Globo (20)
Jupiter (4)
Lucide (32)
Luxera (10)
Philips (15)
Prezent (2)
Ostatné značky
Argon (1)
Ideal Lux (7)
KEMAR (1)
LEDKO (1)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Materiál

Ostatné značky
betón (1)
drevo (6)
keramika (12)
kov (100)
plast (37)
sklo (25)
sól (1)
textil (13)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Miesto

Ostatné značky
Chodba (1)
Obývačka (77)
Pracovňa (31)
Spálňa (93)

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Designové stolné lampy

Svietidlá moderného vzhľadu s dôrazom kladeným na materiál, design a na povrchovú úpravu osvetlenia. To sú designové stolné lampy. Rôzne doplnkové svietidla ako sú stolné lampy, môžu slúžiť ako funkčné osvetlenie napríklad k práci na pracovnom stole či ku čítaniu v kresle alebo ako dekoratívny prvok, ktorý prehĺbi dojem z interiéru.
 
Neotrelé tvary či nevšedné farby a nadčasové designy si nájdu svojich nadšencov. A rozhodne stojí aj za zmienku, že designovú stolnú lampu skvelo dotvorí designový zdroj svetla, teda žiarovka alebo malá žiarivka. 
 
Parádny kúsok v podobe štýlovej designovej lampy si môže dovoliť každý, pretože nie vždy znamená, že musí byť drahý. Lacné designové stolné lampy nájdete v našej ponuke, stačí si len vybrať. Môžu mať kovový nádych zlatej a striebornej, rovnako ako zaujímavý materiál, z ktorého sú vyrobené. Napríklad betón alebo keramika dotvorí dizajnový vzhľad stolných lampičiek

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.