Prihlásiť
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Kancelárske stoličky a herné kreslá

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Kancelárske stoličky a herné kreslá


V našej kategórii kancelárskych stoličiek a herných kresiel si určite vyberiete tú správnu. Kreslá sú vyrobené len z tých najlepších materiálov a zabezpečujú vám tak, pohodlné sedenie aj po niekoľkých hodinách. Povrch kresiel je totiž pokrytý mikropórami na perfektnú ventiláciu. 


Chcete oživiť svoj herní alebo pracovný kútik? Pozrite na ponuku stoličiek s RGB podsvietením. Tieto stoličky obsahujú zabudované LED RGB zdroje a možno si tak nastaviť požadovanú farbu podsvietenia pomocou diaľkového ovládača. Osvetlenie je napájané pomocou USB konektora. Tieto kreslá môžte napojiť na powerbanku a tú uskladniť v šikovnom vrecku priamo na kresle. Na našom webe nájdete kategóriu venovanú len powerbankám. Vyberte si hneď z niekoľkých variant.


Kreslá sú vybavené šikovnými mechanizmami, ako je napríklad motýlikový zdvíhací mechanizmus s plynovým zdvihákom. Slúži k nastaveniu stoličky do správnej výšky. Ručné opierky sú nastaviteľné v dvoch rovinách a k pohodlnému presúvaniu stoličky vám budú slúžiť pevné kolieska z odolného nylonu.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i