Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Petrolejové lampy

  • Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Petrolejové lampy – Dekoratívne petrolejky na predaj


Pamätáte si ešte na retro petrolejové lampy, ktoré boli neoddeliteľnou súčasťou domácnosti vašich babičiek? Stolná či závesná petrolejová lampa slúži nielen ako náhradný zdroj svetla, ale taktiež, ako zaujímavá dekorácia s nádychom minulej doby. Dekoratívna lampa, ktorá sa skvelo hodí do obývačky. Petrolejové lampy sa hovorovo označujú, ako petrolejky a práve táto prezývka sa skvelo hodí k ich výzoru.


Knôtová petrolejová lampa


Z knôtových petrolejových lámp sú najpoužívanejšie plechové typy. Spaliny nad vrcholkom nedosahujú príliš vysoké teploty, takže takáto knôtová lampa môže byť bez obáv zavesená aj pod dreveným stropom alebo na trám. K dispozícii je ako petrolejová lampa závesná, tak aj petrolejová lampa stolná – oba typy sú dostatočne stabilné, môžete s nimi svietiť vo vetre, aj v daždi. Pokiaľ nebudete mať knôt príliš vysunutý ( aby sa vám petrolej zbytočne nevyparoval) môže byť takáto knôtová petrolejka nachystaná v pohotovosti počas celého roka. Kedykoľvek tak bude pripravená poslúžiť.


Elektrická LED petrolejová lampa


Okrem klasickej petrolejovej lampy na svietenie sa vyrába aj elektrická petrolejka, konkrétne petrolejová lampa na batérie s LED technológiou. LED petrolejka funguje vďaka vstavanej batérii, ktorú jednoducho nabijete pomocou priloženého kábla. Výhodou tejto elektrickej petrolejovej lampy je to, že nevypúšťa žiadne spaliny a vďaka vstavanej batérii ju môžete kamkoľvek prenášať. Taká praktická lampa petrolejka! Aktuálne je v našej ponuke k dispozícii niekoľko dizajnov a farieb moderných petrolejových lámp. Populárna je napríklad petrolejová lampa červená, ktorá je na predaj ako v klasickom (petrolejová lampa s olejom), tak aj petrolejová lampa na elektrinu.


Neváhajte a pozrite sa na naše petrolejové lampy na predaj! Určite nájdete takú, ktorá bude skvelým dekoratívnym doplnkom pre vašu domácnosť. Okrem toho ponúkame aj stolné lampy, stojacie lampy a množstvo ďalšieho osvetlenia pre interiér a exteriér.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i