Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Dielňa

Vendor 8
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Dielňa - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Dielňa


Každý správny domáci majster má dostatočne vybavenú dielňu podľa svojich potrieb a zručností. Ale každému sa môže stať, že mu niečo chýba alebo len chce svoju dielňu obohatiť niečím ďalším.


Ručné náradie

Ručné náradie patrí medzi základné vybavenie dielne a domácnosti. Sú tým myslené predovšetkým napríklad kladivá, kliešte, kľúče, vrtáky, celé sady ručného náradia, ale aj najrôznejšie boxy a organizéry. Každý z týchto typov náradia by malo byť z kvalitného materiálu pre pohodlie pri práci a tiež pre dlhú životnosť.


Elektrické náradie

Tento typ predovšetkým slúži k uľahčeniu práce. Často pri nej nemusíte používať fyzickú silu, pretože to za vás urobí elektrina. ponúkame vám AKU vŕtačky, kliešte, nožnice na plech, pílu, kompresory, odsávačky oleja a veľa ďalšieho.


Ostatné montážne príslušenstvo

Kategória venovaná všetkým ostatným produktom, ktoré sa nezmestili do našich kategórií s náradím. Nájdete tam všetko čo potrebujete k montáži svietidiel, zásuviek, a množstvo ďalšieho.


Pracovné osvetlenie

V kategórii Pracovné osvetlenie nájdete rôzne typy pracovných LED svetiel. Veľká časť LED pracovných svetiel je tvorená prenosnými reflektormi, ktoré sú veľmi účinné a najlepšie ich využijete trebárs na stavbách alebo skrátka všade tam, kde potrebujete naozaj kvalitne osvetliť väčšiu plochu. Tiež tu pre vás máme výstražné svetlá, majáčiky alebo svetelné odrazky. Nech už hľadáte LED pracovné svetlá pre seba domov, do dielne alebo do zamestnania, medzi našimi pracovnými svietidlami si určite vyberiete.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i