Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Eglo connect - inteligentné osvetlenie

Kategorie Eglo Connect
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Eglo svietidlá – Inteligentné osvetlenie Eglo connect


Inteligentné svietidlá Eglo ponúkajú funkcie ako plynulé stmievanie, výber prechodu farieb, nastavenie teploty farby (2700 K – 6500 K), funkciu časovania a mnoho ďalších. Vás domov je možné jednoduchou montážou týchto svietidiel premeniť na inteligentnú domácnosť.

Svietidlá EGLO Connect sú nastaviteľné inteligentným telefónom/tabletom alebo diaľkovým ovládačom s pomocou Bluetooth, nepotrebujete Wi-Fi ani externý adaptér. Takto jednoducho je možné ovládať inteligentnú domácnosť (napríklad vaše Eglo stropné svietidlo alebo Eglo lampy, ktoré taktiež ponúkame). Tieto inteligentné elektroinštalácie už viac nie sú hudbou budúcnosti, ale cenovo dostupnou realitou. Inteligentné osvetlenie od EGLA je teraz dostupnejšie než kedykoľvek predtým a v našom e-shope garantujeme tú najnižšiu cenu.

Naša ponuka je rozdelená na samotné svietidlá, v ktorej nájdete Eglo vonkajšie svietidlá, ale aj tie vnútorné. Typovo sa jedná o stropné svietidlá Eglo, závesné svietidlá Eglo a kupovať môžete aj variácie pre Eglo nástenné svietidlo. Ďalej máme kategóriu vyčlenenú pre Eglo žiarovky a Eglo príslušenstvo (inteligentné zásuvky, diaľkový ovládač).
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i