Porovnať
Prihlásiť
Registrovať
Levý banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Eglo connect - inteligentné osvetlenie

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Eglo svietidlá – Inteligentné osvetlenie Eglo connect


Inteligentné svietidlá Eglo ponúkajú funkcie ako plynulé stmievanie, výber prechodu farieb, nastavenie teploty farby (2700 K – 6500 K), funkciu časovania a mnoho ďalších. Vás domov je možné jednoduchou montážou týchto svietidiel premeniť na inteligentnú domácnosť.

Svietidlá EGLO Connect sú nastaviteľné inteligentným telefónom/tabletom alebo diaľkovým ovládačom s pomocou Bluetooth, nepotrebujete Wi-Fi ani externý adaptér. Takto jednoducho je možné ovládať inteligentnú domácnosť (napríklad vaše Eglo stropné svietidlo alebo Eglo lampy, ktoré taktiež ponúkame). Tieto inteligentné elektroinštalácie už viac nie sú hudbou budúcnosti, ale cenovo dostupnou realitou. Inteligentné osvetlenie od EGLA je teraz dostupnejšie než kedykoľvek predtým a v našom e-shope garantujeme tú najnižšiu cenu.

Naša ponuka je rozdelená na samotné svietidlá, v ktorej nájdete Eglo vonkajšie svietidlá, ale aj tie vnútorné. Typovo sa jedná o stropné svietidlá Eglo, závesné svietidlá Eglo a kupovať môžete aj variácie pre Eglo nástenné svietidlo. Ďalej máme kategóriu vyčlenenú pre Eglo žiarovky a Eglo príslušenstvo (inteligentné zásuvky, diaľkový ovládač).

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i