0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

EGLO Connect - inteligentné osvetlenie

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Je až neuveriteľné, čo v dnešnej dobe dokážu nové technológie. Pokiaľ sa však o tom chcete sami presvedčiť a nejaký ten "malý technický zázrak" si zaobstarať, tak verte, že nebudete ľutovať. Vďaka využitiu všetkých vlastností a funkcií nového revolučného osvetlenia, budete behom okamihu v unikátnom svete plnom zábavy, efektov a nezameniteľnej atmosféry, ktorá bude korešpondovať s vašou momentálnou aktivitou, náladou či pocitmi. Vytvoriť si tak môžete naprosto originálne domáce prostredie, ktoré si budete každým okamihom doslova užívať!

Vítajte vo svete inteligentného osvetlenia!

A prečo práve inteligentné osvetlenie?

Koľkokrát ste už uvažovali o tom, že svetlo v obývačke je na vás v istú dobu príliš ostré a radšej by ste uľavili očiam pri jeho teplejších
odtieňoch, alebo vám naopak nevyhovuje tlmené svetlo pri práci? Chcete zaujať návštevu efektným osvetlením, ktoré dokáže napríklad meniť farbu? Potrebujete navodiť intímnu atmosféru bez toho, aby ste museli vstávať k vypínaču alebo prehadzovať čokoľvek, čo máte akurát po ruke, cez lampu alebo iné svietidlo, ktoré je práve spustené?
 
Vyskúšajte nové inteligentné osvetlenie EGLO Connect! V týchto i iných situáciach pre vás bude naprosto ideálnym pomocníkom, prostredníctvom ktorého behom okamihu navodíte tú správnu atmosféru a ešte sa pri tom zvládnete skvelo zabaviť!

EGLO Connect, svetlo úplne nových rozmerov

S inteligentným osvetlením už sa nachádzame jednoznačne na technologicky najvyššej úrovni, a keďže doba inak nechce, začíná toto osvetlenie pomaly ale isto, prenikať i do našich domácností.
 
Dnes je už samozrejmá prepojiteľnosť s mobilnými telefónmi, tabletmi alebo počítačmi pomocou aplikácií, ktoré už zariadenie obsahuje alebo si ich bez problémov môžete zadarmo stiahnuť. Inak tomu nie je ani pri tomto osvetlení. Stačí len nainštalovať potrebnú aplikáciu a novodobé osvetlenie, ku ktorému vám už potom stačí len zapnúť bluetooth (k spusteniu nepotrebujete žiadny adaptér ani wi-fi), je na svete! So systémom bluetooth potom môžete ovládať až 50 zariadení v sieti z akéhokoľvek miesta v dome!
 
Osvetlenie je samozrejme možné ovládať i klasickým vypínačom alebo diáľkovým ovládaním.

Osvetlenie, ktoré má čo ponúknuť!

  • Stmievateľné LED žiarovky, ktoré okrem funkcie pozvoľného stmievania (0 – 100%), obsahuje tiež farebný modul RGB, čo sú skratky pre červenú, zelenú a modrú farbu. Vzájomným miešaním týchto farieb potom môžete okrem širokého spektra bielej (až 50 tisíc odtieňov), docieliť tiež 16 miliónov kombinácii rôznych iných farieb. Chromatická teplota alebo farba svetla sa pohybuje v rozmedzí od 2700 – 6500 K (od nejteplejšej žltej až po ľadovo bielu) a svetelný tok, teda akou intenzitou daný svetelný zdroj svieti, sa u týchto žiaroviek pohybuje od cca 800 – 1300 lumenov (čím viac lumenov, tým lepšia svietivosť).
Pokiaľ budete chcieť vymeniť pôvodné žiarovky za žiarovky série EGLO Connect, nebudete s tým mať najmenší problém. Vyrába sa totiž s najrozšírenejšími druhmi pätíc E27.
Čo sa ich životnosti týka, uvádza sa minimálne 25000 hodín svietenia.
V našom e-shope môžete zakúpiť i sady stropných svietidiel s ovládačom.

Diaľkový ovládač alebo radšej inteligentný telefón?

Diaľkové ovládanie má okrem štandardného osvetlenia miestnosti vo farbách, na ktoré ste zvyknutý (žltá/biela) prednastavené funkcie ako
zmena farby, výber perchodu farieb, intenzita osvetlenia alebo opätovné vyvolanie vami obľúbených farebných scénarov.

Pokiaľ však chcete využíva širšiu škálu svetelných efektov a máte inteligentný telefón s potrebnou aplikáciou, môžete okrem vyššie spomenutého,
nastaviť aj nespočetné množstvo odtieňov bielej, navoliť si budík/časovač k zapnutiu/vypnutiu osvetlenia v dobe vami určenej alebo dokonca funkciou Disko meniť svetelné scény v rytme vybranej hudby alebo filmu z vášho mobilného zariadenia. 
 
 
Či už pracujete, čítate si, varíte, bavíte sa s priateľmi, odpočívate alebo relaxujete, je k nezaplateniu, ak si môžete k rôznym aktivitám zvoliť vyhovujúce osvetlenie či navodiť tú správnu atmosféru. Moderné a všestranné svietidlá Eglo Connect vám to nielenže umožnia, ale vnesú do vášho života originálne a nápadité osvetlenie, zábavu a hlavne nový a príjemný zážitok.
 
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.