Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Ventilátory

Kategorie ventilátory
  • Najpredávanejšie
Požadovaný obsah nenájdený.

Podkategórie: Ventilátory - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Ventilátory do bytu, domu, kancelárie


V momente, keď je v miestnosti príliš horúco, ťažko sa tam dýcha ani pracovný výkon nie je taký efektívny, ako by mohol byť. Zabudnite na takéto podmienky. Kúpte si ventilátor z našej širokej ponuky a máte po problémoch. V lete perfektne ochladí a zaistí príjemné ovzdušie, v zime naopak pomôže ohriať miestnosť – vďaka spätnému chodu totižto vráti teplejší vzduch od stropu späť dole.


Ventilátory umiestnené na strope


Začneme, teda prvou skupinou kategórií, ktorou sú stropné ventilátory. V našej ponuke samozrejme nájdete aj kategóriu zameranú na stropné typy ventilátorov, ktoré je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača. V prípade, že má daná miestnosť vysoký strop, jedná sa o nutnosť. Predsa by sa stropný ventilátor vo vysokej výške ručne ovládal iba veľmi ťažko a hlavne nepohodlne. Čo sa týka tohto, máme taktiež vymedzenú samostatnú kategóriu venovanú príslušenstvu pre ventilátory, kde nájdete aj práve diaľkové ovládače. Môžete nakupovať stropné ventilátory so svetlom alebo bez neho. V prípade, že sa rozhodnete pre stropný ventilátor so svetlom, tak už nemusíte riešiť výber interiérového svietidla, napríklad lustra. Zabijete dve muchy jednou!


Stolné, podlahové a ďalšie typy


Okrem toho samozrejme máme špeciálne kategórie aj pre zvyšné typy ventilátorov, teda si môžete zaobstarať stojanové ventilátory, (pri ktorých je možné nastaviť výšku), stolné ventilátory ( malý ventilátor na USB, s LED lampou), stĺpové ventilátory (s diaľkovým ovládaním, rôzne varianty rýchlosti, režimy vetra, časovač a iné funkcie) a podlahové ventilátory (kovové – dlhá životnosť). V prípade, že sa rozhodujete zabezpečiť si tieto produkty do vašej kancelárie, nezabudnite zvážiť aj hlukový aspekt. Je vhodné zvoliť si tichý ventilátor, aby ste predišli rušeniam pri práci.


Veríme, že v našej ponuke nájdete kvalitné a lacné ventilátory, ktoré vám budú spríjemňovať atmosféru počas celého roka!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i