Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Philips HUE

Výhody inteligentného osvetlenia Philips Hue.

S inteligentným osvetlením Philips Hue získate okamžitú kontrolu nad svojím domácim osvetlením. So správnym svetlom sú každodenné úlohy a činnosti omnoho jednoduchšie. Philips Hue vám pomôže so vstávaním a čerpaním energie pri raňajkách, vašim deťom pomôže sústrediť sa na domáce úlohy a na konci rušného dňa vám poskytne správne svetelné nastavenie na čítanie alebo relaxáciu.

jednoduchá instalace

Jednoduchá inštalácia

Montáž Philips Hue je jednoduchá. Inštalácia trvá len pár minút a nemusíte meniť elektrické vedenie vo svojom dome.

široká nabídka

Široká ponuka

Od inteligentných žiaroviek cez LED pásiky, vnútorné svietidlá až po vonkajšie osvetlenie, Philips Hue ponúka riešenie pre každého.

záruka kvality

Záruka kvality

Viac ako 10 rokov sú produkty Philips Hue synonymom kvality a pokroku. Ekosystém Hue funguje spoľahlivo, aplikácia v čestine je prehľadná a pravidelne aktualizovaná.

miliony barev

Atmosféra

Úpravou jasu, farby a teploty osvetlenia môžete v okamihu premeniť atmosféru v miestnosti.

Objavte všetky funkcie

Ako začať s Philips Hue

Nastavenie je jednoduché a ovládanie ešte jednoduchšie. Na začiatok vám bude stačiť žiarovka alebo svietidlo Philips Hue a Aplikácia Hue. Kedykoľvek potom môžete pridať Hue Bridge a získať tak kompletnú sadu funkcií inteligentného osvetlenia.

Philips Hue žiarovka

Nainštalujte žiarovky Philips Hue

Základom Philips Hue sú inteligentné žiarovky. Zo svietidla vyskrutkujte obyčajnú žiarovku a namontujte žiarovku Philips Hue. Pokiaľ budete svetlo ovládať cez vypínač, bude žiarovka fungovať ako každá obyčajná žiarovka.

Philips Hue aplikácia

Stiahnite si aplikáciu HUe

Kúzlo Philips Hue objavíte pri ovládaní cez Aplikáciu Hue alebo ovládač. Môžete potom regulovať jas a v závislosti na type žiarovky aj teplotu alebo dokonca vyberať zo 16 miliónov farieb.

Philips Hue bridge

Doplňte jednotku Hue Bridge

Využite Philips Hue na maximum s Hue Bridge. Získajte prístup k automatizáciám a ďalším užitočným funkciám a to až pre 50 svetiel v domácnosti. Hue Bridge je súčasťou všetkých štartovacích balíčkov.

Zistiť viac

Ovládajte Philips Hue po svojom

Philips Hue ponúka jednoduchý a pohodlný spôsob ovládania domáceho osvetlenia. Vďaka širokej škále príslušenstva, od elegantných ovládačov po senzor pohybu máte svoje svetlá vždy pod kontrolou. Samozrejmosťou je prepracovaná mobilná aplikácia v českom jazyku aj ovládanie prostredníctvom hlasových asistentov.

Philips Hue pohybový senzor

Pohybový senzor

Zapínajte svetlá pohybom. Napájanie z batérie. Jednoducho nainštalujte kamkoľvek.

Kúpiť
Philips Hue Tap Dial Switch

Tap Dial Switch

Ovládajte až tri miestnosti alebo zóny. Krútením vonkajšieho prstenca meníte jas svetla. Ovládač môžete pripevniť na stenu, dať na magnetický povrch alebo používať ako diaľkové ovládanie.

Kúpiť
Philips Hue Dimmer Switch

Dimmer Switch

Prepínanie medzi nastaviteľnými scénami. Plynulá regulácia svetla. Pripevnite na stenu alebo magnetický povrch.

Kúpiť
Modul nástenného vypínača

Modul nástenného vypínača

Inštalácia za bežný vypínač. Modul zabezpečí, aby boli svetlá vždy napájané. Nastavovanie scén pri jednotlivých svetiel alebo aj v celej miestnosti či zóne pomocou bežného vypínača.

Kúpiť
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Philips HUE - Inteligentné osvetlenie


Naša hlavná ponuka je rozdelená na 7 podkategórii, ktoré vám pomôžu ľahšie a efektívnejšie vybrať inteligentné svetlá zo značky Philips Hue. Konkrétne sa jedná o kategórie – Hue interiérové svietidlá, Hue vonkajšie svietidlá, Hue kúpeľňové svietidlá, LED pásiky Philips Hue, Philips Hue žiarovky, štartovacie balíčky (inteligentná domácnosť v priebehu pár sekúnd) a príslušenstvo (Philips Hue bridge/mostík). Ovládajte svetlá odkiaľkoľvek. Philips Hue Vám prináša prirodzené, tlmené, biele svetlo, ktoré môžete ovládať aj prostredníctvom vášho telefónu alebo svojho hlasu s inteligentným asistentom. Svoj osobný osvetľovací systém Philips Hue môžete ovládať jednoducho, bezdrôtovo, odkiaľkoľvek v dome. Perfektné tlmenie Philips Hue Vám ponúka prirodzené, teplé, biele svetlo so širokým využitím.

Philips Hue TAP a Hue, ako budík
Vďaka Hue TAP budete môcť ovládať všetky svoje svetlá jediným tlačidlom. Okrem toho, je Hue TAP kompletne prenosný. Môžete si ho zavesiť na stenu, položiť na vhodné miesto alebo kľudne nosiť so sebou. Hue TAP je revolúciou v osvetlení Vášho domova.

Funkcia časovača Vám umožňuje postupne nastavenie svetla meniť. Hue tak môžete použiť napríklad aj ako budík a nastaviť si v ňom rôzne režimy, podľa preferencie. Skutočné inteligentné svietidlá, čo poviete!

Philips inteligentné žiarovky sú založené na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee, prostredníctvom ktorej, je ovládané osvetlenie. K mostíku Philips Hue môžete pripojiť až 50 žiaroviek a svietidiel. Začnete jednoducho s akýmikoľvek dostupnými štartovacími sadami a postupne začnete pridávať ďalšie výrobky Philips Hue.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i