Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

 • Ochota a pomoc pri riešení problému reklamácie.

Overený zákazník

 • platba pri vyzdvihnuti na dorucovacom mieste len v hotovosti nie kartou.

Overený zákazník

 • velký výber,dobre ceny ,rýchle dodanie

Overený zákazník

HUE banner kategorie

Philips HUE inteligentné osvetlenie

 • Funkcie
 • Výrobca
 • Pätica
 • Napätie
 • Počet žiaroviek
 • Materiál
 • Farba
 • Miesto
 • Štýl
 • Stupeň krytia (IP)
 • Dostupnosť

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Philips (125)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Pätica

Ostatné značky
E14 (7)
E27 (19)
GU10 (46)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Napätie

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Materiál

Ostatné značky
drevo (1)
kov (80)
plast (57)
sklo (13)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Farba

Ostatné značky
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Miesto

Ostatné značky

Štýl

Ostatné značky

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (88)
IP21 (4)
IP42 (1)
IP44 (9)
IP65 (3)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Nadpis

Zobrazenie katalógu

Philips HUE - budúcnosť svietidiel v domácnosti

20.11.2018 Magazín

Philips HUE, to je svetelná LED technológia prepojená s intuitívnym ovládaním vašich interiérových svietidiel. Spojenie žiaroviek, svietidiel, príslušenstva, bezdrôtového ovládania a inteligentnej aplikácie do vášho mobilného telefónu alebo tabletu zmení váš pohľad na použitie svietidiel.

celý článok
Philips HUE - Inteligentné osvetlenie
 
Ovládajte svoje osvetlenie na diaľku!
 
 
Hue TAP
 
Vďaka Hue TAP budete môcť ovládať všetky svoje svetlá jediným tlačidlom.
Okrem toho je Hue TAP prenosný. Môžete si ho zavesiť na stenu, položiť na vhodné miesto alebo pokojne nosiť so sebou. Hue TAP je revolúciou v osvetlení vášho domova.
Ovládajte svetlá odkiaľkoľvek. Philips Hue Vám prináša prirodzené, stmievateľné, biele svetlo, ktoré môžete ovládať zo svojho telefónu.
 
Simulácia prítomnosti
 
Keď pracujete dlho do noci, môžete svetlá jednoducho zapnúť i vypnúť na diaľku. Bude to vyzerať, že ste doma, i keď v skutočnosti nie ste. Svoj osobný osvetľovací systém Philips Hue môžete ovládať jednoducho, bezdrôtovo, odkiaľkoľvek v dome. Perfektné tlmenie Philips Hue vám ponúka prirodzené, teplé, biele svetlo so širokým využitím. Typ svetla si môžete nastaviť akokoľvek chcete.
 
Svetlo ako budík
 
Funkcia časovača umožňuje nastavenie svetla postupne meniť. Hue tak môžete použiť napríklad ako budík.
 
Vždy aktuálny
 
Osvetlenie Philips Hue je založené na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee, ktorá dokáže ovládať osvetlenie. K mostíku Philips Hue môžete pripojiť až 50 žiaroviek a svietidiel. Začnite jednoducho s akýmikoľvek dostupnými štartovacími súpravami a potom pridávajte výrobky Philips Hue.
 
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.