Nový skladový systém už úspesne beži a my opäť expedujeme rýchlosťou, na akú ste u nás zvyknutý. Ospravedlňujeme sa za predchádzajúce oneskorenie. Viac tu.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Štartovacie balíčky

Kategorie Philips HUE

Využite výhodné ponuky a získajte pohybový senzor Hue zadarmo!

Pri nákupe produktov Philips Hue v hodnote nad 200 € získate zadarmo pohybový senzor.

Akcia platí do 30.9.2023 alebo do vypredania zásob.

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Štartovacie balíčky - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Philips Hue - Štartovacie baličky


S našou ponukou zameranou na inteligentné osvetlenie, nebudete mať už žiaden problém vytvoriť vašu perfektnú inteligentnú domácnosť, o ktorej každý milovník (modernej) technológie sníva. Čo, teda potrebujete na funkčnú a bezproblémovo operujúcu inteligentnú domácnosť? Práve s realizáciou tohto cieľu vám pomôžu naše štartovacie balíčky smart svietidlá. Je to jednoduché, stačí, keď máte k dispozícií príslušný diaľkový ovládač alebo inteligentné mobilné zariadenie a inteligentné žiarovky či svietidlá.


V prípade, že ešte len začínate s vašou inteligentnou domácnosťou, ste na tom správnom mieste. V príslušnej kategórií môžete nakupovať základné sady smart osvetlenia Philips Hue. Práve Philips inteligentné žiarovky vám poskytujú širokú škálu rôznych užívateľských funkcií (viac v našom článku). Taktiež k ním v rámci Philips Hue štartovacia sada obdržíte prepojovacie zariadenie Philips Hue Bridge, ktoré vám umožní ovládať všetky svetlá naraz alebo ich rozdeliť do rôznych skupín a ovládať ich po skupinách. Môžete naraz ovládať až do 50 rôznych Philips Hue LED pásikov, žiaroviek a inteligentných svetiel iných značiek. Philips Hue základná sada obsahuje 2 alebo 3 inteligentné žiarovky a prepojovacie zariadenie (Bridge). Philips Hue základný balíček v našej ponuke konkrétne zahrňuje Philips inteligentné žiarovky s päticami E27 (Hue starter kit E27) a GU10 (Hue starter kit GU10) s rôznymi výkonmi.


Taktiež sa môžete pozrieť do našej hlavnej kategórie Philips Hue, v ktorej nájdete ešte viac inteligentných produktov, ktoré môžete efektívne napojiť do zariadenia Bridge.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i