Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

LED Stropné svietidlá

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stropné LED svietidlá – Moderné stropné svietidlá


LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. My sa konkrétne pozrieme na to, čo vám ponúka naša kategória zameraná na stropné svietidlá LED. Prečo je teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa na moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED svietidlá na strop sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Základné benefity technológie používanej pre stropné LED svetlá sme vám už predstavili a teraz vám povieme niečo o samotnej ponuke.


LED svietidlá stropné do kúpeľne


Hľadáte štýlové stropné LED svietidlá do kúpeľne? Ste na tom správnom mieste. V našej ponuke nájdete rôzne elegantné prevedenia. Každé LED stropné svetlo v našej ponuke ma uvedenú aj príslušnú IP hodnotu. Táto hodnota vás informuje o tom, ako je svetlo odolné aj napríklad voči tekutým časticiam. Preto vám pred kúpou odporúčame si túto hodnotu pozrieť v našom článku, keďže práve LED svetlá do kúpeľne môžu prichádzať do styku s vodou. Vzhľadom na to, že náš výber je naozaj široký a prevedenia sú naozaj elegantné, veríme, že aj keby hľadáte stropné LED svietidlá do obývačky, budete úspešní. Odporúčame napríklad značku ECHO alebo VELA, ktorých produkty majú veľmi moderný dizajn. LED stropné svetlá sú taktiež vhodné do všetkých miestností s nižším stropom.


LED stropné svietidlá stmievateľné


Ďalej môžete v našej ponuke nakupovať aj rôzne variácie pre LED stmievateľné stropné svietidlo. Ako už názov napovedá, jedná sa o typ, pri ktorom môžete upravovať intenzitu osvetlenia. Vzhľadom na to, že sa jedná o stropné osvetlenie, manuálna kontrola intenzity by bola nepraktická (najmä pri miestnostiach s vysokým stropom). Preto je nutné podotknúť, že sa jedná o LED stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním s jednoduchou manipuláciou. Stropné svietidlo na diaľkové ovládanie je skvelý prvý krok, za vykročením k inteligentnému osvetleniu a inteligentnej domácnosti.


Doteraz sme hovorili najmä o interiérovom využití pre LED stropné osvetlenie, avšak v ponuke nájdete aj rôzne produkty pre váš exteriér. Práve tu nachádzajú veľké uplatnenie vonkajšie stropné LED svietidlá so senzorom.


Z domácnosti do práce


Naša ponuka pre LED svetlá stropné nekončí u vás doma. Taktiež máme rôzne LED svietidlá stropné priemyselné, LED technické žiarivkové svietidlá, ktoré sú vhodné do (náročnejších) pracovných podmienok. Opäť odporúčame podľa charakteru práce zvážiť IP hodnotu.


Nakupujte LED svetlá stropné pre vašu domácnosť a do pracovných podmienok už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i