Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Vianočné svietniky

  • Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Vianočné svietniky do okna a vianočné svietniky na stôl


V rámci hlavnej kategórie vianočného osvetlenia, sme si pre vás pripravili selekciu zameranú na rôzne alternatívy pre produkt svietnik vianočný. Už, ako názov napovedá, jedná sa o produkty, ktoré spadajú pod vianočné ozdoby a okrem prvotnej svetelnej funkcie, taktiež poskytujú funkciu dekoračného charakteru. V otázke umiestnenia sa najčastejšie jedná o vianočný svietnik na stôl a vianočný svietnik na okno, kde môžu znásobovať vianočnú náladu domácnosti pre ľudí v nej aj v okolí vášho príbytku. Len si predstavte, ako kráčate po ulici a zrazu zbadáte krásny retro vianočný svietnik v okne (alebo nejaké iné osvetlenie do okien). 


Svietniky na Vianoce – Variabilita ponuky

Pri prehľadaní ponuky narazíte na rôzne typové, štýlové a farebné prevedenia pre svietniky vianočné. Jedná sa najmä o LED vianočné svietniky elektrické, pre ktoré je príznačná moderná šetrná technológia, s dlhou služobnou životnosťou a kvalitným svetlom.


Na výber máte vianočné svietniky z dreva ako aj alternatívy pre kovový svietnik na stôl. Populárny je kaskádový drevený svietnik vianočný, ale v ponuke sa nachádzajú aj zaujímavejšie, menej konvenčné tvary – oblúkové svietniky na stôl, pyramídové vianočné svietniky na stoly/vianočné svietniky do okien a mnohé iné. Finálny výber je len a len na vás tak neváhajte a vyberte si svoj perfektný svietnik na vianočný stôl už dnes! 


Šetrite vo Svete svietidiel 

Naším váženým zákazníkom taktiež odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie. V rámci nej môžete totižto nakupovať rôzne svietidlá zvýhodnené ceny! Akcie sú však časovo limitované, a preto by ste sa mali poponáhľať!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i