Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

Veľmi rýchle dodanie tovaru a tovar pekný presne ako na obrázku,

Overený zákazník

 • Neskutočne rýchla odozva
 • Žiadna

Overený zákazník

 • Už som v tomto obchode nakupoval viac ráz, vždy bolo všetko v poriadku. Raz síce tovar prišiel poškodený, poslali sme ho späť a obratom poslali nový výrobok.

Overený zákazník

KATEGORIE vánoční osvětlení

Vianočné dekorácie, vianočné LED osvetlenie

 • Farba
 • Stupeň krytia (IP)
 • Funkcie
 • Počet žiaroviek
 • Pätica
 • Materiál
 • Max. príkon zdroja
 • Výrobca
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
béžová (11)
biela (92)
bronzová (1)
červená (13)
čierna (34)
číra (30)
fialová (2)
hnedá (28)
krémová (2)
medená (9)
modrá (9)
ružová (8)
sivá (21)
zelená (30)
zlatá (9)
žltá (7)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (193)
IP44 (81)
IP65 (3)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Pätica

Ostatné značky
E10 (13)
E14 (11)
E27 (2)
GU4 (3)
ostatné (12)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Materiál

Ostatné značky
drevo (29)
keramika (17)
kov (27)
papier (11)
plast (202)
ratan (14)
sklo (24)
textil (17)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Výrobca

Odporúčame
Briloner (3)
Eglo (28)
Globo (8)
Paulmann (1)
Ostatné značky
Grundig (5)
Markslöjd (61)
Narva (1)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.
Vianočné LED osvetlenie, vonkajšie vianočné osvetlenie 
 
Klasické sviečky na stromček sú krásne, ale čo takto vyskúšať moderné vianočné dekorácie. V našej ponuke nájdete vianočné osvetlenie do okna alebo napr. vianočné osvetlenie na baterky v podobe rôznych postavičiek, hviezd alebo i vencov na dvere. Pripravili sme pre vás širokú ponuku najrôznejších vianočných dekorácií a svetelných reťazí. Niektoré sú určené len do interiéru, niektoré môžete bez obáv použiť aj vonku - pozrite si kategóriu Vianočné reťaze vonkajšie
Vianočné dekorácie interiéru 
 
Vianočné svetielka ozdobia priestor, pričom náklady s tým spojené budú veľmi nízke. Väčšinu nášho sviatočného sortimentu tvorí vianočné LED osvetlenie, ktoré spotrebuje málo elektriny a má dlhú životnosť. I keď medzi tradičné vianočné osvetlenie patria svetelné reťaze, nájdete u nás i vianočné dekorácie na stôl či vianočné osvetlenie do okien. Milovníkov zasneženej krajiny iste poteší vianočné osvetlenie v podobe cencúľov či padajúceho snehu. Moderná LED technológia je použitá aj v rôznych vianočných dekoráciach. Avšak tento druh osvetlenia nemusíte mať len doma. Ozdobiť si môžete aj napr. svoju kanceláriu. V súčasnej dobe nie je problém zohnať vianočné dekorácie i do kancelárie.
 
Vianočné vonkajšie osvetlenie 
 
Vianočné LED osvetlenie nemusí byť nutne len v byte. V našej ponuke nájdete i veľa vonkajšieho vianočného osvetlenia. Sú to napríklad reťaze na ozdobu stromčekov v záhrade, rôzne závesné reťaze na rímsy a rýny alebo napr. i LED svetelný pásik. A nezabudnite, vianočné osvetlenie domu nemusí byť nutne drahá záležitosť, ponúkame i vianočné osvetlenie výpredaj.  

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.