Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 15 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

 • Prehľadnosť
 • Veľký výber

Overený zákazník

Hneď po dodaní odisla jedna LED ziarovka, predajca zareagoval rýchlo a ústretovo, zaslal obratom bez výhovoriek nový kus. Férový prístup.

 • Férové, ústretové, prozákaznícke jednanie.

Overený zákazník

S tovarom aj nákupom som bol spokojný. Všetko bolo v poriadku.

 • Velký výber tovaru. Rýchlosť doručenia a výhodné ceny.

Overený zákazník

LED lustre

 • Farba svetla
 • Napätie
 • Celkový svetelný tok
 • Funkcie
 • Farba
 • Max. príkon zdroja
 • Pätica
 • Stupeň krytia (IP)
 • Výrobca
 • Materiál
 • Počet žiaroviek
 • Dostupnosť

Farba svetla

Farba svetla značí, akú hodnotu Kelvinov bude mať vybraný produkt. Vyberte si odtieň žiarovky, ktorý sa Vám najviac hodí.
 
Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách kelvinov (K).
 
 

Napätie

Celkový svetelný tok

Vyberte si žiarovku podľa svetelného toku. V našej ponuke máte veľmi široké spektrum výberu. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách lumenov (lm).

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Farba

Ostatné značky
antracit (3)
béžová (42)
biela (484)
bronzová (9)
červená (18)
čierna (142)
číra (120)
fialová (3)
hnedá (47)
medená (14)
modrá (10)
mosaz (2)
patina (6)
ružová (2)
sivá (35)
zelená (9)
zlatá (30)
žltá (5)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Pätica

Ostatné značky
E14 (9)
E27 (91)
G4 (8)
G5 (2)
G9 (23)
GU10 (47)
GX53 (16)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (1014)
IP21 (2)
IP40 (2)
IP43 (4)
IP44 (21)
IP54 (2)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Výrobca

Odporúčame
Briloner (6)
Eglo (452)
Globo (45)
Jupiter (1)
Lucide (31)
Luxera (21)
Osram (6)
Paulmann (2)
Philips (112)
Prezent (6)
Rabalux (60)
Top Light (11)
Ostatné značky
Argon (10)
Fanexim (2)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Materiál

Ostatné značky
drevo (39)
keramika (1)
kov (991)
krištáľ (81)
plast (465)
sklo (292)
textil (17)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

LED lustre a závesné svietidlá 

Ak hľadáte inšpiráciu na lacné LED lustre, dokážeme vám ponúknuť širokú ponuku.  Moderné LED lustre a stropné LED svietidlá do obývačky zahŕňajú LED lustre i kombinované farebné LED lustre a dokonca i lustre krištáľové, ktoré vďaka LED technológii ušetrí majiteľovi nemalú čiastku za svietenie. LED lustre sú veľmi využívané ako kuchynské LED osvetlenie. I lacné LED lustre do kuchyne už majú zaujímavé farby i design a nie sú len tradične biele.
 
Do obývačky a spálni určené stropné LED svietidlá a lustre zase môžu mať bohaté zdobenie, LED svetlo vytvárajú tvarovo zaujímavé LED žiarovky. LED žiarovky s ďalšími funkciami ako stmievanie alebo LED žiarovky s diaľkovým ovládaním sú už dnes bežnou súčasťou LED lustrov a závesných svietidiel.
 
 LED svietidlá a lustre sa vďaka svojej šírke prevedenia, ale i úspore energie hodia do každej miestnosti v byte. Stačí si len vybrať to správne LED svetlo.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.