Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stolné ventilátory

Vendor 5
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stolové ventilátory – Pracujte a študujte v pohodlí


V momente, keď je v miestnosti príliš horúco, ťažko sa tam dýcha ani pracovný výkon nie je taký efektívny, ako by mohol byť. Zabudnite na takéto podmienky. Kúpte si ventilátory z našej širokej ponuky a máte po problémoch. V prípade, že potrebujete ventilátor do väčšieho priestoru, odporúčame vám stropné, podlahové, stojacie alebo stĺpové ventilátory. V prípade, že vám postačí menšia alternatíva, veríme, že vám naša ponuka zameraná na ventilátory na stôl pomôže!


V ponuke sa nachádzajú rôzne farebné, materiálové a dizajnové prevedenia. Samozrejme jednotlivé produkty majú taktiež rozličné parametre a funkcie (rýchlostné režimy). Okrem tradičných ventilátorov, teda nájdete aj napríklad stolné nabíjacie ventilátory, stolné ventilátory s lampou (LED, ktorú je možné využívať ako nočnú lampu). 2v1, čo poviete?


V prípade, že sa rozhodujete zabezpečiť si malý ventilátor na stôl do vašej kancelárie, nezabudnite zvážiť aj hlukový aspekt. Je vhodné zvoliť si tichý ventilátor, aby ste predišli rušeniam pri práci/učení. Výhodou tohto produktu je taktiež jeho veľkosť (ľahko premiestniteľný), čo v kombinácií s 50 hodinovou výdržou batérie tvorí dokonalú súhru.


Veríme, že v našej ponuke nájdete kvalitné a lacné ventilátory, ktoré vám budú spríjemňovať atmosféru počas celého roka!

Copyright © 1994 – 2023 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i