Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED žiarivky

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: LED žiarivky - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

LED žiarivky – svetelné trubice LED


Žiarivky LED sú veľmi populárne (najmä) v pracovných priestoroch, ale svoje uplatnenie nájdu aj v domácnosti (pod kuchynskou linkou). Jedná sa o svetlá, ktoré v sebe majú zabudované dlhé LED žiarivkové trubice, pričom dokážu poskytnúť veľa intenzívneho svetla a popritom zaberajú málo priestoru. LED trubice spotrebujú omnoho menej elektrickej energie ako staršie osvetlenie, v ktorom bola klasická žiarovka. Žiarivkové svietidlo sa vyrába v niekoľkých odtieňoch svetla a v rôznych dĺžkach. Najpopulárnejším typom sú T5 LED trubice. V našej ponuke nájdete túto žiarivku s rôznymi wattovými napojeniami (žiarivka T5 13W, 14W 21W ako aj nízka 8W) a v rôznych dĺžkach (LED trubice T5 30 cm, LED trubice T5 53 cm, LED trubice 60 cm, ale aj dlhšie prevedenia, ako LED trubice 120cm a dostupná je aj LED trubica 150cm). Druhým populárnym typom sú LED trubice T8.
 

Ako si vybrať medzi LED žiarivkovými trubicami T5 a T8?
LED trubica T5 zastupuje najmenší model trubicového svetla na trhu. Tento model dosahuje najlepšie výsledky v energeticky úsporných testoch. Odporúčame ho používať v komerčných budovách, kanceláriách, školách alebo ako núdzové osvetlenie. Tento model bol testovaný v rôznych nepriaznivých podmienkach, ako sú vyššie alebo nižšie teploty a model test absolvoval úspešne. Priemerná očakávaná životnosť LED žiarivky T5 je približne 30 000 hodín. Hrúbka 1,6 cm.

Na rozdiel od modelu T5 sa aplikácia modelu T8 LED trubica neodporúča v extrémnych podmienkach, pretože model nevykazoval dobré výsledky v testoch, v rámci extrémnych podmienok. Priemerná očakávaná životnosť LED žiarivky T8 je približne 30 000 hodín (T8 LED približne 50 000 hodín). Hrúbka 2,6 cm.

Umiestnenie
Žiarivkové svetlá rozoznávame v dvoch základných kategóriách, v závislosti od toho, ako sú upevnené. Prvým typom, ktorý je tesne pripevnený ku stropu sú prisadené žiarivky. Druhým typom sú tie, ktoré visia zo stropu, ide o takzvané závesné žiarivky.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i