Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Auto-moto osvetlenie

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Auto-moto osvetlenie - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Osvetlenie vozidiel a autožiarovky


Naša ponuka sa zameriava na komplexné osvetlenie interiéru a exteriéru, vašej domácnosti, ale aj vášho pracovného prostredia a taktiež na svietidlá, ktoré môžete potrebovať pri pohybe z domácnosti do pracovného prostredia. Predstavujeme vám kategóriu zameranú na osvetlenie vozidiel a žiarovky do auta.


Autožiarovky


V našej ponuke konkrétne nájdete autožiarovky H1. Žiarovka H1 je jednovláknový typ halogénovej žiarovky, ktorá sa používa prevažne v predných svetlometoch. V našej ponuke nájdete produktové zastúpenie prestížnou a kvalitnou značkou H1 Philips žiarovky. V ponuke sú dostupné aj Narva H1 žiarovky. V produktovom spektre si svoju vlastnú kategóriu vydobyli aj autožiarovky H4. Žiarovka H4 je najbežnejšie používaný dvojvláknový typ halogénovej žiarovky, ktorá sa používa v predných svetlometoch. V našej ponuke nájdete produktové zastúpenie prestížnou a kvalitnou značkou – kupujte žiarovky H4 Philips. Posledný typ, ktorý u nás disponuje osobitnou kategóriou sú autožiarovky H7. Žiarovka H7 je jednovláknový typ halogénovej žiarovky, ktorý sa taktiež používa v predných svetlometoch. V našej ponuke nájdete produktové zastúpenie prestížnou a kvalitnou značkou – kupujte žiarovky H7 Philips.


Máme aj ostatné autožiarovky ako H3 alebo H11.


Svetlá na autá


V tejto sekcii máte možnosť nakupovať rôzne svietidlá pre automobily (LED pozičné svetlá, a výstražné majáky (oranžový maják na magnet). Jedná sa o produkty ako rôzne zadné svetlá (cúvacie svetlo, LED hmlové svetlá, LED bodové svetlá).
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i