Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Lacné žiarovky - Zľavy týždňa

Kategorie AKCE 2

Popis kategórie

Lacné žiarovky - Ponuka žiaroviek v akcii


V rámci kategórie Zľavy týždňa si pre vás pravidelne pripravujeme akcie na rôzne kategórie z našej ponuky. Jedná sa o produkty, na ktoré je stanovená zľava v súlade s našimi podmienkami a samozrejme sa jedná o cenové zvýhodnenia s časovým limitom. Preto neváhajte a nakupujte najlacnejšie žiarovky už dnes!


Neoddeliteľnou súčasťou každého svietidla sú svetelné zdroje. V minulosti boli ľudia zvyknutí výlučne na klasické vláknové žiarovky, avšak teraz je výber omnoho širší. Lacnejšou alternatívou klasickej Edisonovej žiarovky sú halogénové žiarovky. Drahšia alternatíva, ktorá prináša staromódny, tradičný vzhľad a zároveň o modernú technológiu, je zosobnená v sekcií, kde sa nachádzajú akciové vintage žiarovky.


Chcem kvalitné osvetlenie a zároveň ušetriť!


V dlhodobom spektre, avšak najviac aj tak ušetríte, keď sa rozhodnete pre úsporné žiarovky. Tou najmodernejšou a najúspornejšou variantnou sú naše lacné LED žiarovky. Tieto žiarovky majú okrem vysokej úspory energie, taktiež dlhú životnosť a neobsahujú ortuť (je vždy lepšie voliť možnosť, ktorá je ekologická). Konkrétne máte možnosť nakupovať LED žiarovky GU10 najlacnejšie ako aj E14, E27 a iné.


Čo, teda u nás môžete nájsť?


Avšak pri zľavnených LED žiarovkách naša ponuka nekončí, opak je pravdou. Máte na výber z viac ako 10 podkategórií, kde môžete nakupovať rôzne kvalitné žiarovky. Medzi tieto podkategórie patria aj lacné inteligentné žiarovky, ktoré vám umožnia kontrolovať osvetlenie (meniť farbu lacné RGB žiarovky), za pomoci diaľkového ovládača, hlasu alebo vášho telefónu či tabletu. Tu by sme veľmi radi vyzdvihli prestížne inteligentné Philips Hue žiarovky. V ponuke sa nachádzajú aj lacné žiarivkové trubice, ktoré sú populárne v pracovných prostrediach (aby sme vám dokázali, že nie sme zameraní len na osvetlenie domácnosti).
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i