Nový skladový systém už úspesne beži a my opäť expedujeme rýchlosťou, na akú ste u nás zvyknutý. Ospravedlňujeme sa za predchádzajúce oneskorenie. Viac tu.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Solárne nájazdové svietidlá

Vendor 6

Podkategórie: Solárne nájazdové svietidlá - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Solárne nájazdové svietidlá


Do ponuky vonkajšieho osvetlenia patria aj rôzne alternatívy pre solárne nájazdové svetlá. Toto osvetlenie, ako už názov napovedá, sa umiestňuje do príjazdových ciest, ktoré vedú ku garáži. Vďaka čomu vám napríklad môžu uľahčiť parkovanie. Taktiež často nachádzajú uplatnenie ako osvetlenie chodníkov v záhradách, osvetlenie okolia jazierka a podobne. Solárny modul je nabíjaný počas dňa a následne poskytuje svetlo počas noci - úsporné riešenie, nulové náklady na energiu.


Na čo si dať pozor - Nájazdové solárne svietidlá


Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá, tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je dané svietidlo odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Okrem toho si môžete prejsť aj ponuku zameranú na vonkajšie nájazdové LED svietidlá.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i