0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

História spoločnosti

Na trhu s osvetľovacou technikou sa spoločnosť Donoci, s.r.o. pohybuje už od roku 1991. Od tej doby sme sa zaradili medzi najväčších on-line predajcov osvetlenia v Európe. Našim hlavným cieľom ale naďalej zostáva spokojnosť Vás, našich zákazníkov.

Históriu súčasnej spoločnosti Donoci, s.r.o., sme začali písať už v roku 1991, kedy vznikla prvotná myšlienka pre založenie firmy zaoberajúcej sa obchodom - v tej dobe keramiky, skla a porcelánu v rámci F.O. Jiří Mánek.
 
V roku 1996 sa spoločnosť začala zaoberať dovozom a predajom svietidiel.
 
Od roku 2003 sa venujeme obchodu so svietidlami vo veľkom – začali sme zásobovať veľké markety. 
 
Spojením skúseností z predchádzajúcich rokov vznikol v roce 2012 prvý e-shop pre Slovensků republiku, kedy sme prvýkrát svojimi službami umožnili predaj tovaru až k Vám, konečným zákazníkom.
 
V roku 2017 došlo ku zmene z fyzickej osoby Jiří Mánek na spoločnosť Donoci, s.r.o., a hlavnou náplňou spoločnosti sa stalo prevádzkovanie e-shopov.
 
V roku 2018 sme vytvorili vlastnú značku svietidiel - BRILAGI. V rovnakom roku sme sa stali súčasťou celosvetového predajného portálu Amazon.
 
Postupne sme aktivity spojené s on-line obchodom rozšírili do mnohých krajín Európy – dnes už sa jedná o 16 štátov – konkrétne to sú Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Nemecko, Rumunsko, Rakúsko, Taliansko, Veľká Británia, Francúzsko, Španielsko, Slovinsko, Chorvátsko, Belgicko, Bulharsko a Holandsko. Spoločnosť sa radí medzi najväčších predajcov on-line osvetlenia v Európe.
 

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber