Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

 • Ochota a pomoc pri riešení problému reklamácie.

Overený zákazník

 • platba pri vyzdvihnuti na dorucovacom mieste len v hotovosti nie kartou.

Overený zákazník

 • velký výber,dobre ceny ,rýchle dodanie

Overený zákazník

Stolné lampy

 • Farba
 • Funkcie
 • Výrobca
 • Pätica
 • Počet žiaroviek
 • Štýl
 • Miesto
 • Materiál
 • Max. príkon zdroja
 • Napätie
 • Stupeň krytia (IP)
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
antracit (5)
béžová (154)
biela (692)
bronzová (38)
červená (46)
čierna (385)
číra (60)
fialová (26)
hnedá (213)
krémová (14)
medená (46)
modrá (79)
mosaz (13)
oranžová (28)
patina (79)
ružová (42)
sivá (232)
strieborná (108)
zelená (71)
zlatá (122)
žltá (16)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Briloner (6)
Eglo (495)
Globo (213)
Jupiter (53)
Lucide (238)
Luxera (37)
Osram (2)
Paulmann (4)
Philips (73)
Prezent (83)
Rabalux (165)
Top Light (60)
Ostatné značky
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Pätica

Ostatné značky
2G7 (6)
2GX13 (2)
E14 (545)
E27 (802)
G10Q (1)
G23 (12)
G4 (20)
G6,35 (1)
G9 (53)
GU10 (40)
GU4 (2)
GX53 (4)
GY6,35 (10)
PLC (1)
R7s (3)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Štýl

Ostatné značky
Detský (134)
Dizajnový (130)
Klasický (263)
Moderné (1433)
Rustikálne (106)
Vintage (189)

Miesto

Ostatné značky

Materiál

Ostatné značky
betón (29)
drevo (185)
guma (6)
kameň (2)
keramika (150)
kov (1410)
koža (5)
krištáľ (19)
papier (2)
plast (555)
sklo (353)
sól (1)
textil (576)
vitráž (11)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Napätie

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (1931)
IP40 (2)
IP44 (1)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.
Stolné lampy a lampičky 
 
Hľadáte stolové lampy? Tak ste v tej správne kategórii. Stolná lampička je kľúčovým osvetlením v obývačke, v spálni a v pracovni.
 
Stolná lampa do spálne je skvelým doplnkom interiéru, ale tiež poslúži ako užitočný pomocník v noci, kedy nechcete rozsvecovať hlavné svetlo (luster, stropné svietidlo). Pokiaľ by ste si chceli v spálni čítať, potom sa viac vyplatí stolná lampa na nočný stolík. Stolné lampy do obývačky (nájdete tiež pod názvom stolné lampy do obývačky), sú zase skvelé pri čítaní alebo sledovaní televízie. Pre prácu s počítačom zase oceníte stolné lampy k počítaču a vôbec stolnú lampu na písací stôl. Aby sme nezabudli na deti - tým je najlepšie zabezpečiť stolnú pracovnú lampu. Skvelo osvetlí pracovný priestor a deti si tak nekazia oči, a este ich potešíte krásnym designom detskej stolnej lampičky. A staršiu generáciu iste poteší stolná lampa s lupou, rovnako ako dotykové stolné lampy, u ktorých nebudú musieť hľadať vypínač, ani sa skláňať a namáhať pri zasunutí konektoru stolnej lampy do elektriky. Dokonca sú niektoré stolné lampy s displejom vybavené ukazovateľom času, takže sa nemusíte pozabudnúť napríklad pri čítaní časopisu. LED stolná lampa s displejom - tu zase ocenia študenti, pri nočnej príprave na skúšky, na jednej strane nespáli príliš energie, ale zároveň im displej neustále ukazuje správny čas pre aspoň trošku spánku.
 
 LED stolná lampa
 
Šetriť vodu, šetriť elektrinu, kto z náš by to neriešil. Preto ponúkame stolné lampy lacno, a to i stolné led lampy - v podstate s led stolnými lampami už šetríte energiu. Z každého stolného svietidla je možné urobiť LED lampičku. Či uz sa jedná o luxusné stolné lampy, stolné lampy na pracovný stôl alebo designové lampy. Proste stačí len klasickú žiarovku nahradiť led žiarovkou. 
 
Toľko obľúbený Vintage štýl ponúka stolné lampy retro i stolné lampy Vintage. Stolné lampy všetkých druhov, farieb, tvarov Vám prináša Svet svietidiel! Ponúkame lacné stolné lampy, moderné stolné lampy s displejom, klasické, pracovné, lampy rozmanitých tvarov a štýlov, medzi ktorými si zaručene vyberiete.
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.