Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Kancelárske lampy

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Kancelárske lampy - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Kancelárske lampy – stolové lampy do kancelárie


V prípade, že sa rozhodujete si zariadiť vašu pracovňu, tak kancelárske stolové lampy v nej nepochybne nemôžu chýbať. Okrem toho taktiež z osvetlenia odporúčame navštíviť kategóriu zameranú na žiarivky, ktoré sú taktiež populárne pre pracovné priestory a za váš čas určite stojí aj ponuka ventilátorov (stolové, stojanové), ktorá počas horúcich letných dní spríjemní váš pobyt a zároveň zabezpečí lepšiu produktivitu.


Lampy pre vašu kanceláriu


Kancelárske lampy stolové sú určené najmä na pracovné prostredie, ale môžete ich využiť aj pri študovaní alebo bežnom čítaní a podobne. V našej ponuke nájdete rôzne variácie, napríklad máme lampy s LCD displejom (teplota, dátum a čas), variácie pre lampu s bezdrôtovým nabíjaním a mnohé ďalšie. V tejto ponuke sú zahrnuté taktiež stmievateľné stolné lampy, ktoré vám umožnia kontrolovať intenzitu svetla. Pri pracovnej aktivite si môžete nastaviť ostré svetlo a v neskorších hodinách si pri stlmenej žiare môžete prečítať vašu obľúbenú knihu.


Stolové lampy kancelárske disponujú technológiou LED. Jedná sa v súčasnosti o najšetrnejšiu a najúspornejšiu technológiu pri výrobe svietidiel. LED vám ušetrí aj peniaze vďaka svojej nízkej spotrebe energie a poskytne vám kvalitné svetlo s pomerne dlhou životnosťou.


Taktiež máme pre vás pripravenú akciovú ponuku, ktorá vám umožní nakupovať tieto produkty za zľavnené ceny!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i