Nový skladový systém už úspesne beži a my opäť expedujeme rýchlosťou, na akú ste u nás zvyknutý. Ospravedlňujeme sa za predchádzajúce oneskorenie. Viac tu.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Vonkajšie závesné svietidlá solárne

Vendor 3
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Vonkajšie závesné svietidlá solárne


V rámci vonkajšieho osvetlenia môžete nakupovať rôzne alternatívy pre vonkajšie závesné solárne svietidlo. Solárny modul je nabíjaný počas dňa slnečným žiarením, vďaka čomu dokáže poskytovať svetlo počas noci a vám teda nevznikajú žiadne náklady na spotrebu energie.


Na čo si dať pozor


Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá, tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako sú dané exteriérové závesné svietidlá solárne odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť akciovú ponuku, v ktorej sa nachádzajú aj závesné solárne lampy za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i