Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Záhradné svietidlá so senzorom

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Záhradné svietidlá so senzorom - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Záhradné svietidlá – Solárne svetlá do záhrady


V našej ponuke nezabúdame ani na váš exteriér, konkrétne na priestory okolo vášho domu. V tejto kategórií sa pozrieme na našu ponuku pre záhradné svetlá (záhradné lampy). Vonkajšie osvetlenie záhrady je nevyhnutnosťou v prípade väčších plôch a efektívnou dekoráciou v prípade tých menších. Pre ľahšie prezeranie našej ponuky, sme pre vás typovo vyčlenili dve podkategórie, a to konkrétne solárne svietidlá do záhrady a záhradné svietidlá so senzorom. V našej ponuke máte možnosť nakupovať záhradné svietidlá do zeme, na stenu a na strop.


Záhradné LED svetlá so senzorom


Záhradné LED svietidlá so senzorom pohybu majú takzvané oči, ktoré dokážu rozpoznať tepelné stopy – vlny z pohybujúcich sa objektov. Naše senzorové LED svetlá do záhrady majú v svojom zábere isté prostredie, ktoré pozorujú. V prípade, že je toto prostredie narušené, svetlo sa automaticky zapne. Od vás nie je vyžadovaná žiadna iná manuálna činnosť, okrem samotného pohybu. Aj z tohto dôvodu odporúčame používať svetlo na pohybový senzor takým spôsobom, aby sledovaná oblasť bola pri vstupoch (nad vchodom do kôlne, skleníka). Taktiež je nutné spomenúť, že vďaka LED technológií ušetríte, získate kvalitné svetlo a dlhú služobnú životnosť (až do 50 000 svetelných hodín).


Solárne osvetlenie do záhrady


Solárne záhradné osvetlenie pracuje nezávisle od elektrickej siete a je vybavené solárnym modulom a batériou namiesto napájacieho kábla. Solárny modul zachytáva automaticky slnečné svetlo počas dňa a používa fotovoltický účinok na prevod do elektrickej energie, ktorá sa potom uloží do batérie. Aké jednoduché! Záhradné solárne lampy je praktické umiestniť vedľa chodníka, okolo bazéna či záhradného jazierka, do skalky, pri sochy a rôzne iné miesta. V našej ponuke môžete nakupovať solárne lampy do zeme ako aj solárne lampy na plot. V prípade, že chce vyniknúť máte možnosť nakupovať aj záhradné solárne lampy RGB, ktoré osvietia vašu záhradu pestrými farbami. Solárne lampy do záhrady predávame v rôznych prevedeniach, napríklad ako líška, hríb, kameň a iné.


Ak kupujte vonkajšie osvetlenie do záhrady je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je dané záhradné svietidlo odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Samozrejme, aby ste mohli niektoré z týchto exteriérových svietidiel správne používať máme pre vás aj príslušné vonkajšie zásuvky a ostatné rôzne vonkajšie príslušenstvo, ktoré sa vám môže, (aj pri inštalácií) hodiť.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i