Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

LED Vonkajšie osvetlenie so senzorom

Vendor 4
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Vonkajšie LED svietidlá so senzorom


V rámci vonkajšieho osvetlenia môžete nakupovať rôzne alternatívy pre LED svietidlo vonkajšie so senzorom pohybu. Vzhľadom na to, že sa jedná o vonkajšie osvetlenie, v niektorých prípadoch nie je nutné svietiť celú noc a práve senzorové svietidlá sú skvelou odpoveďou. Svietidlá majú v sebe senzor pohybu, ktorý sleduje danú oblasť. Po tom, ako je táto oblasť narušená, svetlo sa automaticky aktivuje. Uplatnenie nachádzajú ako vonkajšie stropné svietidlá so senzorom nad vchodovými dverami, vonkajšie najádzové svietidlá so senzorom v príjazdovej ceste na prípadnú pomoc pri parkovaní, vonkajšie lampy na senzor, ktoré môžete postaviť okolo chodníkov, jazierka, reťaze ako solárne LED svietidlo vonkajšie so senzorom pohybu, ktoré si môžete povesiť na balkón alebo si vytvoriť cozy atmosféru na vašej terase a mnoho ďalších možností.


Na jednu stranu vám takto poskytujú bezstarostné svetlo, na stranu druhú sa jedná o bezpečnostný prvok, ktorý dokáže odplašiť zlodejov a prípadných ďalších nepovolených návštevníkov. Pre viac zabezpečenia domácnosti sa môžete pozrieť aj do našej kategórie zameranej na inteligentné zabezpečenie!


Na čo si dať pozor


Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá, tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je dané senzorové vonkajšie svietidlo odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť akciovú ponuku, v ktorej sa nachádzajú aj rôzne alternatívy pre LED vonkajšie svietidlá so senzorom za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!

Copyright © 1994 – 2023 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i