0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Sme e-shop č. 1 v svietidlách

Na trhu s osvetlovacou technikou sa spoločnosť Donoci s .r. o. pohybuje už 26 rokov. Je zárukou spoľahlivosti a vysokej profesionality. Firma sa zaoberá dovozom, veľkoobchodom a maloobchodným predajom svietidiel. Naše e-shopy pôsobia mimo Slovenskej republiky tiež v Českej republike, v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Francúzsku, Španielsku, Veľkej Británii, Slovinsku, Chorvatsku a Taliansku. Spoločnosť sa radí medzi najväčších online predajcov osvetlenia v Európe.

Vaša spokojnosť je na prvom mieste

Sme si vedomí toho, že úspech našich obchodov je postavený na dôvere a spokojnosti klientov. Naša firma kladie dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi. Najvyšším cieľom je dlhodobá spokojnosť klientov, nie okamžitý zisk.

Osvetlenie do každého priestoru

V ponuke e-shopu www.svet-svietidiel.sk nájdete všetky druhy svietidiel a osvetlení do exteriéru aj interiéru. Konkrétne sa jedná o produkty od výrobcov ARTCRYSTAL,  BRILUM, DALEN, EGLO, ESEO, FARO BARCELONA, GLOBO, GREENLUX, HADEX, IDEAL LUX, JUPITER, KEMAR, LEDKO, LIRIO, LUCIDE, LUXERA, MASSIVE, NARVA, PANLUX, PAULMANN, PHILIPS, PREZENT, RABALUX, SKOFF, STEINEL, TOPLIGHT A WOFI. Okrem najrôznejších typov svietidiel firma ponúka elektromateriál a svetelné zdroje. Najobľúbenejšie a najlepšie svietidlá ponúkame vždy za zvýhodnené ceny, ku ktorým naviac ponúkame garanciu ceny.

E-shop www.svet-svietidiel.sk ponúka:

  • Bohato zásobené sklady, ktoré umožňujú dodať tovar do 24-48 hodin. Momentálne je ihneď k odoslaniu pripravených okolo 1.180.000 kusov osvetlenia. 
  • Rýchly zákaznícky servis a profesionálny tím pracovníkov, ktorí sú pripravení poradiť a pomôcť s výberom svietidla. 
  • Dopravu zadarmo ku každej objednávke nad 30 €. 
  • Novo otvorenú poradňu, ktorú sa vám snažíme čo najviac uľahčiť výber toho správneho osvetlenia. Samozrejmosťou je tiež rada pracovníka, ktorého je možné kontaktovať pomocou kontaktného formulára umiestneného pod poradňou a pod každým jednotlivým produktom v záložke "Otázka k produktu".
 
E-shop svet-svietidiel.sk garantuje najnižšiu cenu. Pokiaľ sa ale stane, že na slovenskom trhu nájdete svietidlo lacnejšie, dostanete od nás dané svietidlo za rovnakú cenu. Stačí, keď do poznámky k objednávke pošlete odkaz na konkurenčnú ponuku a identický produkt obdržíte za rovnakú cenu.

Tím e-shopu www.svet-svietidiel.sk je pripravený byť tým najlepším dodávateľom kvalitných svietidiel.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber