Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 15 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie
Kategorie VŠE
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

0

Days

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

0

Hours

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

0

Minutes

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

0

Seconds

Žiarivkové svietidlá, žiarivky

  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Stupeň krytia (IP)
  • Funkcie
  • Farba
  • Napätie
  • Materiál
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Pätica

Ostatné značky
2GX13 (1)
E14 (1)
G13 (101)
G23 (2)
G4 (2)
G5 (110)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (341)
IP40 (3)
IP42 (1)
IP44 (10)
IP65 (49)
IP66 (37)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Farba

Ostatné značky
biela (314)
čierna (3)
číra (2)
hnedá (1)
sivá (62)
zelená (2)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Napätie

Materiál

Ostatné značky
kov (206)
plast (361)
sklo (31)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (33)
Globo (8)
Greenlux (54)
Lucide (2)
Luxera (6)
Nedes (14)
Paulmann (3)
Philips (29)
Prezent (40)
Rabalux (42)
Steinel (1)
Top Light (54)
Ostatné značky
Emithor (5)
Fulgur (16)
Grundig (1)
Narva (33)
Panlux (5)
Sandria (4)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Žiarivkové svetlá a telesá

Viete, ktorý typ osvetlenia uvidíte v slovenských domácnostiach najčastejšie pod kuchynskou linkou? Pokiaľ odpoviete, že najviac sa využíva žiarivka pod kuchynskú linku, máte pravdu. Niet divu, svetlá, ktoré v sebe majú zabudovanú dlhožiarivkovú trubicu, totiž dokážu poskytnúť veľa intenzívneho svetla a pritom zaberajú málo priestoru. Navyše spotrebujú omnoho menej elektrickej energie než osvetlenia, v ktorých bola klasická žiarovka. A pokiaľ chcete ísť skutočné s dobou, obstarajte si LED žiarivkové svietidlá, kde žiarivkové svetlo dosahuje vysoké svetelné hodnoty a aj tak usporíte . Žiarivky sa vyrábajú v niekoľkých odtieňoch svetla a v rôznych dĺžkach.

Žiarivkové osvetlenie ale nemusí byť len prisadené, v ponuke sú i typy na strop, ide o takzvané závesné žiarivky. Najvhodnejšie sú k nasvieteniu kuchynského stolu či baru. Je im vlastný moderný štýl žiarivkového telesa i nápaditý design.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.