Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Aké technické svietidlá vybrať do komerčných budov?

Ostatné interiéry

Odpoveď:

Pokiaľ potrebujete svietidlá do komerčných budov, kancelárii alebo výrobných hál a skladov, samozrejme aj pre Vás tu máme špeciálnu kategóriu priemyselných svietidiel.

V dnešnej dobe je skutočne potrebné mať dostatočné osvetlenie nielen doma a okolo domu, ale tiež v priestoroch, kde trávite väčšinou najväčšiu časť dňa. Tým samozrejme myslíme Vaše zamestnanie. Akurát tu je veľmi dôležité vybrať vhodné osvetlenie, ktoré zaručí pre všetkých vhodné pracovné prostredie.
 
 
Je jedno, či pracujete v kancelárii, v sklade alebo vo výrobnej hale. Všade sa skrátka svietiť musí. Práve z toho dôvodu je tu kategória priemyselných svietidiel, ktoré zaručia osvetlenie do všetkých týchto priestorov. Práve preto, že pracovné podmienky sú stále prísnejšie, sú tiež naše technické svietidlá vyrobené tak, aby spĺňali všetky bezpečnostné parametre. Technické svietidlá bývajú veľmi odolné proti všetkým poveternostným vplyvom a tiež voči rôznym nárazom, čo sa niekedy naozaj hodí.
 
 
Čo sa týka typu svietidiel, ktoré sa najlepšie hodia do komerčných priestorov alebo do kancelárií, v prvom rade by sme mali menovať svietidlá žiarivkové. Žiarivkové svietidlá majú oproti žiarovkám mnohokrát vyššiu životnosť. To ale samozrejme nie je ich jedinou výhodou. Pokiaľ si žiarivkové svietidlá zaobstaráte, poznáte ich výhody čoskoro sami.
 
 
Pokiaľ potrebujete svietidlo do výrobnej haly, najlepšou variantou sú svietidlá priemyselné, ktoré sú vhodné ako do vnútorných priestorov, tak aj do priestorov vonkajších. Priemyselné svietidlá majú veľmi vysoké IP krytie, preto ani vo vonkajších priestoroch nie je s týmito svietidlami žiadny problém.
 
Svietidlá do všetkých vnútorných aj vonkajších komerčných, skladových aj výrobných priestorov nájdete v našom internetovom obchode www.svet-svietidiel.sk.

Zľavy, novinky, inšpirácie

Prihláste sa k odberu newsletteru a nič vám neutečie.

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavla

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
   
  
 
 

Súvisiace produkty

Ďaľšie otázky z kategórie

Bezpečnostné zóny v kúpeľni Kúpeľňové svietidlá
Aký LED pásik do kuchyne Kuchynské osvetlenie
Čo je to svetelný tok a intenzita osvetlenia? Svetelné zdroje
Ako hravo rozsvietiť detskú izbu? Osvetlenie detskej izby
Aký vybrať kuchynský luster? Kuchynské osvetlenie

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i