Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Kúpeľňové svietidlá

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Zľavnené kúpeľňové svietidlá


V rámci kategórie Zľavy týždňa si pre vás pravidelne pripravujeme akcie na rôzne kategórie z našej ponuky. Jedná sa o produkty, na ktoré je stanovená zľava v súlade s našimi podmienkami a samozrejme sa jedná o cenové zvýhodnenia s časovým limitom. Preto neváhajte a nakupujte akciové kúpeľňové svietidlá už dnes!


Najlacnejšie kúpeľňové svietidlá vo Svete Svietidiel!


V tejto zvýhodnenej ponuke na vás konkrétne čakajú lacné stropné svietidlá do kúpeľne, lacné nástenné svietidlá do kúpeľne a lacné osvetlenie zrkadla. Vďaka príslušnej kategórii si môžete nakupovať rovnako kvalitné osvetlenie (čo je najmä pri kúpeľní dôležité, vzhľadom na to, že sa v nej každé ráno pripravujete na zvyšok dňa), avšak máte túto špeciálnu možnosť na ňom ušetriť vzhľadom na nižšie ceny!


Radi by sme vyzdvihli práve zľavnené osvetlenie zrkadla, ktoré nachádza kreatívnu odpoveď u našich zákazníkov. Totižto okrem klasického umiestnenia ako svetlo nad zrkadlo do kúpeľne, sa tento produkt využíva aj v obývacích miestnostiach a na chodbách/schodisku, ako svetlo nad obrazy a iné prvky umiestnené na stene.


Lacné kúpeľňové svietidlá – Pozor na...


Pri svetelnom zariaďovaní kúpeľne sa taktiež treba zamyslieť nad bezpečnostnými zónami (viac v našom článku) a taktiež si uvedomiť IP krytie na vybraných produktoch, o ktoré máte záujem. Práve IP krytie vás informuje o tom, ako je príslušné svetlo odolné voči pevným a najmä tekutým časticiam, s ktorými môže v tejto miestnosti prísť do styku. Viac v našom článku.


Taktiež, by sme vám možno odporučili v rámci kúpeľne zvážiť inteligentné osvetlenie. Po dlhom náročnom dni si jednoducho nastavíte intenzitu svetla, farbu a spravíte si relaxačný kúpeľ v príjemnej a luxusnej atmosfére. Jednoducho telefónom alebo hlasom môžete upravovať svetelné nastavenie z vašej vane bez akejkoľvek extra námahy. Pokiaľ vás však inteligentná domácnosť nezaujíma, odporúčali by sme aspoň zvážiť stmievateľné svietidlá.

Copyright © 1994 – 2023 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i