Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

 • Rychle dodanie, kvalitny tovar

Overený zákazník

vyhoda-skvele zlavy nevyhoda-nemam

 • velmi spokojna
 • prehladny eshop
 • skvele ceny
 • nemam

Overený zákazník

Bola som spokojná aj s tovarom a rýchlym doručením

Overený zákazník

Predlžovacie káble, spojky, prívody

Nemazat

Garancia doručenia do VianocMožnosť vrátiť tovar do 31. januára 2019

 • Farba
 • Stupeň krytia (IP)
 • Funkcie
 • Napätie
 • Materiál
 • Typ
 • Výrobca
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
biela (55)
čierna (16)
modrá (1)
oranžová (16)
zelená (1)
žltá (1)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (7)
IP40 (1)
IP44 (8)
IP68 (1)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Napätie

Materiál

Ostatné značky
guma (11)
kov (5)
plast (54)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Typ

Ostatné značky
Kategória Typ rozlišuje osvetlenie podľa ich typov a Vy si tak môžete zvoliť svietidlo presne podľa Vášho využitia.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (2)
Greenlux (2)
Nedes (2)
Ostatné značky
Legrand (9)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Zásuvky s vypínačom a predlžovačky 

 
Často kábel od svetla či od iného elektrického spotrebiča nie je dostatočne dlhý, a tak sú veľmi praktické predlžovacie káble. Ponúkame vám predlžovací kábel na bubne – veľmi obľúbený je predlžovací kábel 50 m a predlžovací kábel 25 m, ktoré obvykle fungujú ako predlžovací kábel s vypínačom. Obsahujúci vypínač zamedzuje prívodu elektriky.
 
 
Ďalej v našej ponuke nájdete predlžovací kábel, na ktorého jednej strane je niekoľko zásuviek a môže obsahovať i bezpečnostný vypínač. Rovnako si v našom e-shope môžete kúpiť  predlžovací kábel s prepäťovou ochranou, ktorý uchráni spotrebič pri kolísavej dodávke elektrickej energie. Pri prípadnej nestabilite prívodu energie pomôže tiež spínacia zásuvka, ktorú jednoducho vypnete, ak nechávate spotrebič alebo stolnú lampu bez dozoru.
 
 
Predlžka či predlžovačka, alebo predlžovací kábel už nie je len predlžovací prívod energie, ktorý nič ďalšie nevie. Práve vďaka prepäťovej ochrane alebo spínacej zásuvke zvládne elektrická predlžka eliminovať zhorenie spotrebiča. Predlžovací prívod s prepäťovou ochranou tak dokáže zamedziť skratu a následnému poničeniu drahého PC alebo televízie. Taktiež u rýchlovarnej konvice s krátkym káblom je tiež vhodnejší predlžovací kábel s vypínačom, ktorý vypneme ihneď po dovarení vody. Pretože práve stále zapojené spotrebiče v sieti zvyšujú riziko vyhorenia, ktorému zabráni kábel s vypínačom.
 
 
Či už potrebujete akúkoľvek dlhú predlžku alebo priamo predlžovačku na bubne, voľte takú, ktorá bude bezpečná pre zamýšľanú prácu či využitie. 
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.