Porovnať
Prihlásiť
Registrovať
Levý banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Immax NEO

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Immax neo – Viac ako len inteligentné osvetlenie


V rámci našej ponuky inteligentného osvetlenia by sme vám chceli predstaviť ďalšieho prestížneho hráča na tomto poli. Jedná sa konkrétne o firmu Immax Neo. Naša hlavná ponuka je rozdelená, aby sme vám čo najviac uľahčili nákup.


Immax Neo svetlá a Immax Neo žiarovky

V rámci kategórie Immax Neo svietidlá, máte najmä možnosť vyberať rôzne alternatívy najmä pre stropné prevedenie (klasické stropné svetlá a lustre). Samozrejme, v ponuke sa nachádzajú aj nástenné svietidlá, pokiaľ preferujte osvetlenie upevnené na stene. Odporúčame Immax Neo LED – získate kvalitné svetlo s dlhou životnosťou a ešte aj ušetríte na poplatkoch za elektrinu.


Pri podkategórií žiaroviek, máte možnosť nakupovať produkty s variabilitou kontroly. Konkrétne môžete ovplyvniť intenzitu svetla a ich farbu. Skvelý spôsob, ako navodiť tu správnu atmosféru. Silná intenzita s tradičnou farbou na sústredenie a nižšia intenzita s tlmenou, ale neobyčajnou farbou na relax.


Immax Neo zabezpečenie, príslušenstvo a ovládače

Toto inteligentné osvetlenie myslí aj na vašu bezpečnosť. Prostredníctvom produktov ako vnútorná kamera, video zvonček, inteligentná siréna, senzor na dvere a okná budete v bezpečí! Nejde iba o bezpečnosť, video zvonček nájde efektívne uplatnenie aj v prípade vašej neprítomnosti doma. Obdržíte upozornenie do telefónu a jedným kliknutím zistíte, kto je u vás či už kuriér alebo návšteva a efektívne vybavíte danú záležitosť.


V rámci príslušenstva máme pre vás nachystané rôzne vychytávky ako Immax Neo smart zásuvka, zavlažovací systém, kľúčenka, termostatická hlavica a iné.


Nakupovať môžete aj akciové produkty

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i