Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Funkcie svietidiel Immax NEO na dlani

O značkách

Tatiana

Spoločnosť Immax ponúka širokú paletu produktov pre inteligentnú domácnosť. Zoznámte sa s nimi, rovnako ako s ďalšími cennými informáciami o značke.

Inteligentná domácnosť s Immax NEO

Immax NEO napĺňa všetky parametre najmodernejšieho riešenia pre inteligentnú domácnosť. Každé zariadenie v domácnosti máte v moci len vy. Ovládate jeho funkcie a sledujete spotrebu. 


K tomu vám pomáha aplikácia Immax NEO PRO. Tá sa dá zadarmo stiahnuť do vášho mobilného telefónu a tabletu. Nájdete ju na App Store aj Google Play. Na dostanie je kompletne v češtine.  

Séria Immax NEO a Immax NEO LITE 

Dizajnové osvetlenie, kamerový systém, prvky zabezpečenia, vykurovanie, riadiace prvky, LED žiarovky a mnoho ďalšieho. V sériách Immax NEO a Immax NEO LITE nájdete kompletnú ponuku zariadení, ktoré vašej domácnosti dodajú prívlastok smart. 


Inteligentná domácnosť Immax NEO bola navrhnutá, aby ste jednotlivé prvky mohli prepojiť do jedného ovládateľného celku. Všetko pod dohľadem aplikácie Immax NEO PRO. Vďaka tomu môžu všetky zariadenia medzi sebou komunikovať, bez toho aby ste im dávali zvlášť príkazy. Stačí využiť automatizáciu a domácnosť sa bude riadiť sama.


V praxi to môže fungovať tak, že keď ráno vstanete, spustí sa reťaz reakcií, ktoré ste si nastavili. Rozsvietia sa svetlá v určitých miestnostiach a v danej intenzite, teplota sa sama zvýši na príjemné stupne, kamery vypnú detekciu pohybu a vonkajšie zavlažovanie sa spustí podľa aktuálnej predpovede počasia.


Nebojte sa prepojovať

Inteligentná domácnosť sa stále posúva dopredu. Zariadenia od rôznych výrobcov komunikujú iným štýlom. Immax NEO problém rieši skrz špeciálnu technológiu TUYA. Tá zvládne prepojiť produkty, ktoré fungujú na ZigBee, WiFi a Bluetooth Mesh. Zároveň je kompatibilná so všetkými často používanými systémami hlasového ovládania, medzi ktoré patrí Apple Siri Skratky, Amazon Alexa alebo Google Assistant.


Immax NEO sa v budúcnosti spojí aj s platformou Matter. Tá posunie kompatibilitu ešte o stupeň vyššie. Ako prvé zvládne v jednom celku kombinovať naozaj akékoľvek produkty Smart Home. 

Ovládanie aplikácie

Ovládanie Immax NEO PRO je jednoduché, intuitívne a dostupné z akéhokoľvek kúta sveta. Okrem vlastníka s plnými právami môžu aplikáciu ovládať aj ďalší dvaja administrátori s rovnakými právomocami a až 10 bežných užívateľov s obmedzenými právami. Pridať si do nej tak môžete trebárs všetkých členov vašej rodiny. Aplikácia Immax NEO PRO je kompatibilná so systémami hlasového ovládania Google Home a Amazon Alexa.


Na domovskej obrazovke aplikácie nájdete nasledujúce kategórie:

 1. Po spustení aplikácie uvidíte aktuálne nastavenie bezpečnostného systému, obľúbené zariadenia a kameru. Všetko nájdete v sekcii „Zabezpečení“.
 2. Všetky zariadenia vo vašej domácnosti si môžete zobraziť v kategórii pod názvom „Místnost“.
 3. Ďalšia položka „Chytré scény“ vám ponúka možnosti v nastavení scén a automatizácie.
 4. V kategórii „Zprávy“ uvidíte notifikácie a dozviete sa aj o novinkách v aplikácii.
 5. Najnovšie pribudla do aplikácie aj položka „Nákupní centrum“, kde si môžete jednoducho zakúpiť zariadenie Immax.


Zabezpečenie domova aj aplikácie

Objavte bezpečnostný systém Immax NEO. V ponuke máte nesmrteľné vonkajšie, elegantné vnútorné aj moderné solárne inteligentné kamery. Obraz môžete neustále sledovať vo svojom mobilnom telefóne, aj keď ste stovky kilometrov ďaleko. Funkcia ako detekcia pohybu, nočné videnie a obojsmerná komunikácia len dopĺňajú vysoký štandard prevedenia. 


Novinkou je inteligentný zámok dverí Immax NEO zámok. Bezkľúčový vstup, otlačok prsta a možnosť poskytnutia virtuálnych kľúčov pre hostí. Krása tkvie predovšetkým v ovládaní skrz inteligentnú aplikáciu v mobilnom telefóne. V nej môžete zámok otvárať na diaľku, prípadne generovať jednorázový kód pre návštevníkov. Zámok spĺňa najnáročnejšie štandardy na zabezpečenie a prešiel certifikáciou Airbnb. 


Súčasťou systému zabezpečenia je aj videozvonček, magnetické čidlá na okná a dvere a detektory pohybu.


Novou službou je cloudové úložisko na kamerové záznamy v aplikácii. Umožní vám ukladať zábery a fotografie z kamier k budúcemu nahliadnutiu. Všetko je umiestnené na vzdialenom a úplne zabezpečenom serveri. Nikto nebude mať šanci nahliadnuť do vášho súkromia.

Osvetlenie Immax

Na ovládanie viac než 100 druhov dizajnového osvetlenia si vystačíte s mobilným telefónom a inteligentnou aplikáciou Immax NEO PRO. Svietidlá, ktoré komunikujú skrz technológiu Zigbee, je potrebné pripojiť k inteligentnej bráne. Tá sa v tomto zmysle stáva centrálnou jednotkou a prepojuje medzi sebou zariadenia s rovnakým komunikačným protokolom. 


Dynamické ovládanie svietidiel vám umožní meniť odtieň, ovládať intenzitu a časovať automatické vypnutie aj zapnutie. Využiť sa dajú aj inteligentné scény. Nastavte si, že vaše ranné prebudenie bude sprevádzať postupné rozsvietenie určených svietidiel. 


Inteligentné osvetlenie zahŕňa závesné, nástenné, stropné aj stolné varianty. Pri tom však ponuka nekončí. Bestsellerom sú aj LED filamentové žiarovky a LED pásiky. Oba produkty vynikajú šetrnosťou a dlhou životnosťou. Ich ovládanie skrz inteligentnú aplikácii je samozrejmosťou. Všetky produkty fungujú v prepojení s WiFi alebo BT Mesh sieťou.


Ako reštartovať ovládač Immax NEO

Reštartovanie ovládača Immax NEO prebieha v niekoľkých krokoch:

 1. Na diaľkovom ovládaní stlačte súčasne tlačidlá ON a OFF.
 2. Tlačidlá podržte dovtedy, než sa rozbliká LED dióda. K tomu dôjde približne po 5 sekundách.
 3. LED dióda na ovládači začne blikať. To znamená, že sa spustil reštartovací proces.
 4. Počkajte asi 40 sekúnd, než dióda dobliká.
 5. Až sa tak stane, reštart diaľkového ovládania je dokončený.


Kedy použijete reštart diaľkového ovládania? Takých prípadov je niekoľko:

 1. Chcete zrušiť všetky existujúce nastavenia diaľkového ovládania.
 2. Diaľkové ovládanie nejde spárovať so svietidlom.
 3. Plánujete zrušiť párovanie diaľkového ovládania so svietidlom a chcete napárovať ovládanie na iné svietidlo.


Jak reštartovať svietidlá Immax NEO

Reštartovanie svietidla Immax NEO je jednoduché. Hlavné je dodržať rytmus zapínania a vypínania svietidla.

Prebieha takto:

 1. Na hlavnom vypínači svetlo 5x zapnite a 4x vypnite. Zapínajte ho na jednu sekundu, vypínajte na dve sekundy.
 2. Pri piatom zapnutí podržte tlačidlo ovládania, než svetlo zabliká (asi na dve sekundy). To potvrdíte vypnutím na ďalšie dve sekundy a následne opätovným zapnutím. Až svietidlo preblikne, znamená to, že reštart svietidla prebehol úspešne.


Najčastejšou chybou pri reštartovaní svietidla je nedodržanie rytmu (teda jednej sekundy pri zapínaní a dvoch behom vypínaní).Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Zľavy, novinky, inšpirácie

Prihláste sa k odberu newsletteru a nič vám neutečie.

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavla

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
   
  
 
 

Súvisiace produkty

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i