Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Vysávače a príslušenstvo

Vendor 1
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Príslušenstvo k vysávačom a ručné vysávače


V rámci nasledujúcej kategórie máte možnosť nakupovať rôzne príslušenstvo pre vysávače ako aj rôzne produktové alternatívy pre výkonný ručný vysávač. V ponuke sú dostupné aj tradičné vreckové vysávače. Pokiaľ však chcete čistú domácnosť bez námahy odporúčame vám robotické vysávače - konkrétne inteligentné Xiaomi vysávače Roborock (vysávanie, zametanie, mokré umývanie). Okrem toho príslušné inteligentné vysávače taktiež disponujú senzormi, ktoré im zabránia od narážania do steny alebo nábytku a zahrňujú množstvo iných vymožeností.


Príslušenstvo zahrňuje napríklad rôzne nadstavce na vysávač, podhlahové hubice, ktoré majú lepšie parametre a dokážu efektívnejšie vsakovať špinu. Kvalitné filtre pre vysávače, ktoré dokážu absorbovať aj tie najmenšie častice a sú prívetivé, aj voči alergikom. Náhradné vrecká do vysávača, ktoré sa budú hodiť, pokiaľ bolo súčasné vrecko poškodené alebo roztrhané a množstvo ďalšieho.


Okrem toho môžete v našej ponuke nájsť ďalších pomocníkov do vašej domácnosti ako napríklad malé kuchynské elektrospotrebiče, rôzne náradie, čističky vzduchu a ďalšie.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i