Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Solárne vonkajšie osvetlenie so senzorom

Vendor 6
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Solárne vonkajšie LED osvetlenie s pohybovým senzorom


V rámci vonkajšieho osvetlenia môžete nakupovať rôzne alternatívy pre solárne LED svietidlo vonkajšie so senzorom pohybu. Vzhľadom na to, že sa jedná o vonkajšie osvetlenie, v niektorých prípadoch nie je nutné svietiť celú noc a práve senzorové svietidlá sú skvelou odpoveďou. Svietidlá majú v sebe senzor pohybu, ktorý sleduje danú oblasť. Po tom, ako je táto oblasť narušená, svetlo sa automaticky aktivuje. Solárny modul je nabíjaný počas dňa slnečným žiarením, vďaka čomu dokáže poskytovať svetlo počas noci a vám teda nevznikajú žiadne náklady na spotrebu energie. Vzhľadom na to, že sa jedná o senzorové svietidlá, môžete si byť istý, že vám svietidlo vydrží aj v zimných mesiacoch (kedy sú dni kratšie).


Na jednu stranu vám takto naše produkty poskytujú bezstarostné, energeticky nenáročné svetlo, na stranu druhú sa jedná o bezpečnostný prvok, ktorý dokáže odplašiť zlodejov a prípadných ďalších nepovolených návštevníkov. Pre viac zabezpečenia domácnosti sa môžete pozrieť aj do našej kategórie zameranej na inteligentné zabezpečenie!


Na čo si dať pozor


Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá, tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je dané senzorové solárne vonkajšie svietidlo odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť akciovú ponuku, v ktorej sa nachádzajú aj solárne lampy so senzorom za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!

Copyright © 1994 – 2023 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i