Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Farebné žiarovky

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Farebné žiarovky - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Farebné žiarovky – Maličkosti s veľkou gráciou


Chcete prispôsobiť atmosféru vášho osvetlenia do iných odtieňov? S nami to nie je žiadny problém, pretože v našom e-shope nájdete rôzne dekoračné farebné žiarovky. Farebná žiarovka je kompatibilná do našich svietidiel, lustrov i lampičiek. Veľmi žiadané sú LED žiarovky farebné napríklad do detských lampičiek, pretože deti milujú farby. Pamätajte si, farebná LED žiarovka znamená úsporu energie a dlhú životnosť.

Farebné žiarovky RGB zase skvelo doplnia akékoľvek vianočné osvetlenie a navodia príjemné sviatočné chvíle. RGB farebné žiarovky sú často ovládané príslušným diaľkovým ovládačom, takže sa jedná o veľmi pohodlné riešenie. V prípade, že vás takéto osvetlenie zaujalo, rozhodne odporúčame navštíviť našu kategóriu zameranú na inteligentné osvetlenie. Naša redakcia vám taktiež odporúča využiť žiarovky farebné v kúpeľni. Obľúbené sú odtiene do modra či zelena, pretože dokážu navodiť relaxačnú atmosféru. Farebné LED žiarovky vám pomôžu vykúzliť príjemnú odpočinkovú zónu pri oddychovom kúpeli. Alebo naopak sa s vhodnými RGB farebnými žiarovkami dokážete naštartovať pri rannej sprche.

Za vyzdvihnutie stoja taktiež filament žiarovky3D žiarovka, ktorá vytvára 3D efekt hviezdnej explózie. Určite sa jedná o veľmi nezvyčajnú, ale luxusnú maličkosť, ktorá vyzdvihne úroveň vášho interiérového dizajnu na nový level.

Nakupujte moderné a lacné farebné žiarovky už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i