Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Vonkajšie zásuvkové stĺpiky

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Vonkajšia zásuvka – Vonkajší zásuvkový stĺpik


Vonkajšie svietidlá už máte nakúpené a teraz premýšľate, čo k nemu potreba? S výnimkou vonkajších solárnych svietidiel pravdepodobne budete potrebovať exteriérové zásuvky/záhradné zásuvky. V tejto kategórii nájdete rôzne alternatívy pre vonkajšie elektrické zásuvky, ktoré vám pomôžu s chodom vášho vonkajšieho osvetlenia. Rôzne variácie pre produkt zásuvka vonkajšia, sú ponúkané v rôznych prevedeniach – veľkosť, farba, materiál a iné.


Ak sa pozrieme napríklad na produkt ako záhradný zásuvkový stĺpik, tento typ výrobku môže byť z plastového alebo z kovového (najčastejšie nerezového) materiálu. Jeho súčasťou sú zásuvky pre pripojenie viacerých vonkajších svietidiel. Záhradný elektrický stĺpik disponuje IP krytím IP44 proti vode, prachu a nepriazni počasia, teda sa nemusíte báť, že sa záhradné zásuvky vplyvom počasia poničia. V ponuke sa nachádza aj populárna zásuvka s časovačom. Jednoducho si nastavíte čas, v ktorom si žiadate aktívne svietenia a máte po starostiach. Jednoduché, efektívne a šetrné!


V ponuke sa taktiež nachádzajú vonkajšie lampy s dvoma zásuvkami, ako aj vychýtavka ako vonkajšia zásuvka na diaľkové ovládanie.


Na čo si dať pozor!


Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá alebo vonkajšie príslušenstvo ( ako je záhradná zásuvka), tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je v tomto prípade daná exteriérová zásuvka odolná voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i