Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Solárne reflektory

Vendor 8
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Solárne reflektory - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Solárne reflektory – Šetrite s kvalitným svetlom


V rámci našej hlavnej ponuky zameranej na reflektory, sme si pre vás vyhradili špeciálnu selekciu pre rôzne alternatívy produktu LED solárny reflektor. Čo je vlastne charakteristické pre takéto výrobky?


Nabíjanie - solárny modul automaticky zachytáva slnečné svetlo počas dňa a používa fotovoltický účinok na prevod zachyteného svetla do elektrickej energie, ktorá sa potom uloží do batérie, vďaka čomu je následne svetlo poskytované počas noci. Čo znamená, že vám nevznikajú žiadne náklady na energie z prevázdky príslušných typov svietidiel. Jediný problém môže nastať v zimných mesiacoch, kedy sú dni kratšie a pokiaľ sa jedná o solárne LED reflektory, ktoré potrebuje a spotrebuje veľa energie, pravdepodobne nabitie nevydrží svietiť počas celej noci. Napriek tomu túto alternatívu určite odporúčame. 


V rámci ponuky taktiež narazíte na rôzne variácie pre solárny LED reflektor so senzorom. Výhodou týchto svietidiel je fakt, že sa automaticky spustia pri prerušení pozorovaného poľa, čo vám zabezpečí príslušné osvetlenie kedykoľvek to bude pre vás nutné. 


Vonkajšie reflektory so senzorom - Na čo si dať pozor! 

Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá, (medzi ktoré patrí aj solárny reflektor LED s detektorom pohybu), tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je príslušný produkt odolný voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že zvolené svietidlo bude čeliť rôznym podmienkam(mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Podľa toho, proti akej záťaži produkt postavíte, na vás čakajú v ponuke reflektory s nižším krytím ako IP44, ale aj tie skutočne najodolnejšie s krytím IP67. Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku!


Šetrite vo Svete svietidiel!

Naším váženým zákazníkom taktiež odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie. V rámci nej môžete totižto nakupovať napríklad aj rôzne variácie pre solárny reflektor so senzorom pohybu za zľavnené ceny! Akcie sú však časovo limitované, a preto by ste sa mali poponáhľať! 

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i