Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Ochranné pomôcky

Kategorie ochranné pomůcky
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Ochranné pomôcky - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Respirátory a ďalšie dôležité ochranné pomôcky


Naša ponuka nie je iba o svietidlách, elektro a rôznych dekoračných predmetoch. Taktiež myslíme na vašu bezpečnosť, ochranu a spôsoby, ako daný stav zabezpečiť. Naša ponuka zameraná na ochranné pomôcky je rozdelená na viacero podkategórií, pre jednoduchšie nakupovanie.


Ochranné pomôcky Respirátor


Táto podkategória sa zameriava na predaj respirátorov normy FFP2 a FFP3. Trieda FFP2 zachytí približne 95% škodlivých častíc, čím im zabráni vniknúť do dýchacích ciest. Práve tam totiž môžu spôsobiť infekcie alebo spustiť alergie. Respirátory normy FFP3 majú najvyššiu filtračnú schopnosť a zachytia až 99% vírusových, mikrobiálnych, prachových a sporných častíc z ovzdušia. V ponuke sú aj respirátory s výdychovým ventilom. Taktiež máte na výber rôzne farebné respirátory – či už preferujete nenápadne čierne respirátory alebo viac krikľavé farby (fialová, červená a ďalšie). Tieto produkty je možné kupovať aj vo vysokých objemoch (20ks, 100ks) a získať na takúto objednávku príslušnú percentuálnu množstevnú zľavu. Taktiež máme v ponuke detské respirátory.


Ochranné masky


Ponuka sa sústreďuje na ochranné rúška/jednorazové rúška (nižšia ochrana, ako pri používaní respirátorov). Tieto produkty je možné kupovať aj vo vysokých objemoch (100ks, 500ks aj 5000ks) a získať na takúto objednávku príslušnú percentuálnu množstevnú zľavu. Taktiež máme v ponuke detské respirátory. Tieto produkty nie sú rozdelené podľa veku, ale padnú aj tým najmenším a teda figurujú aj ako takzvané detské rúška. V našej ponuke na vás čakajú farebné rúška na tvár (modré, biele a čierne rúška).Značka ÄR ponúka prevedenie pre dizajnové rúška (s ventilom alebo bez neho), náhradné filtre pre príslušné rúška tejto spoločnosti ako aj ochranné rukavice, (pre ktoré máme pripravenú taktiež špecifickú podkategóriu). Štýlová ochrana!


Dezinfekcia a Antigénové testy


V tejto sekcií nájdete rôzne germicídne lampy, dezinfekčné prípravky (dezinfekčný gél), antibakteriálne utierky ako aj sterilizátor pre respirátory. Antigénový test na COVID-19 detekuje vírusové bielkoviny. Ide o tzv. „rapid antigen test“, ktorý odhaľuje chorých na vrchole infekcie – to znamená v momente, kedy je v tele najvyššia koncentrácia týchto bielkovín a existuje najvyššie riziko prenosu nákazy COVID-19. Samotný odber trvá cca 1 až 2 minúty a je rovnaký, ako pri PCR teste – výter nosnej dutiny špeciálnou tyčinkou. Prevedenie, vyhodnotenie a evidencia výsledku je na 15 až 35 minút.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i