Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Žiarivkové svietidlá

Kategorie AKCE 2

Popis kategórie

Lacné žiarivky - Zľavy týždňa


V rámci kategórie Zľavy týždňa si pre vás pravidelne pripravujeme akcie na rôzne kategórie z našej ponuky. Jedná sa o produkty, na ktoré je stanovená zľava v súlade s našimi podmienkami a samozrejme sa jedná o cenové zvýhodnenia s časovým limitom. Preto neváhajte a nakupujte lacnéžiarivkové svietidlá už dnes!


Viete, ktorý typ osvetlenia uvidíte v slovenských domácnostiach najčastejšie pod kuchynskou linkou? Pokiaľ odpovedáte, že žiarivkové svietidlá, máte pravdu. Niet divu, svetlá, ktoré v sebe majú zabudovanú dlhú žiarivkovú trubicu, totižto dokážu poskytnúť veľa intenzívneho svetla a popritom zaberajú málo priestoru. K tomu ešte spotrebujú omnoho menej elektrickej energie ako staršie osvetlenie, v ktorom bola klasická žiarovka. Najpopulárnejším typom je kvalitná a vďaka našej ponuke aj lacná žiarivka T5. Pri nakupovaní nájdete túto žiarivku s rôznymi wattovými napojeniami (žiarivka T5 13W, 14W 21W aj nízke 8W). A pokiaľ chcete ísť naozaj s dobou, zaobstarajte si lacné LED žiarivkové svietidlá. Ušetríte ešte viac a získate kvalitné svetlo s dlhou životnosťou. Žiarivkové svietidlo sa vyrába v niekoľkých odtieňoch svetla a v rôznych dĺžkach.


Naše lacné žiarivkové svetlá rozoznávame v dvoch základných kategóriách, v závislosti od toho, ako sú upevnené. Prvým typom, ktorý je tesne pripevnený ku stropu sú prisadené žiarivky akcia. Druhým typom sú tie, ktoré visia zo stropu, ide o takzvané závesné žiarivky akcia. Takéto trubicové žiarivky sú najčastejšie používané k osvieteniu kuchynského stola, kuchynskej linky alebo baru.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i