Nový skladový systém už úspesne beži a my opäť expedujeme rýchlosťou, na akú ste u nás zvyknutý. Ospravedlňujeme sa za predchádzajúce oneskorenie. Viac tu.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Inteligentné osvetlenie

Obývačka a spálňa

Odpoveď:

Ste z tých, ktorí majú radi moderné technológie a radi si ušetríte každú sekundu svojho času? Potom prejdite na inteligentné osvetlenie.

Predstavte si každodennú situáciu, v ktorej sa určite ocitnete. Ľahnete si na gauč a necháte rozsvietené. Zabalíte sa do svojej obľúbenej deky a zrazu zistíte, že vás už tak intenzívne svetlo obťažuje. Určite to pozná takmer každý. Týmto a podobným situáciam, ale môžete teraz predísť. Pýtate sa ako? Tak čo napríklad tým, že si zaobstaráte inteligentné osvetlenie, ktoré môžete ovládať aj na diaľku. Jediné čo k tomu potrebujete je inteligentné osvetlenie a k nemu na ovládanie niektoré z inteligentných zariadení alebo tablet. Niektoré inteligentné svietidlá majú tiež ovládač, ktorým môžete inteligentné svietidlá ovládať.
 
null
 
Pokiaľ sa pre výmenu klasických svietidiel za svietidlá inteligentné rozhodnete, verte, že nebudete sklamaný. Nielenže si môžete podľa svojich potrieb svietidlo rozsvietiť alebo naopak zhasnúť, môžete si naviac sami navoliť intenzitu svetla alebo rôznofarebné podklady. Skrátka si sami navolíte to, na čo máte práve náladu a čo sa vám hodí. 
Väčšina nášho inteligentného osvetlenia je tiež kompatibilná so systémami Amazon Alexa a Apple Homekit. S týmito systémami si môžete vytvoriť inteligentnú domácnosť, o ktorej ste ani nesnívali. Všetko môžete ovládať pomocou vášho inteligentného zariadenia z pohodlia kresla, ale nielen to. Môžete ich naviac ovládať aj diaľkovo. Nastaviť si rôzne profily, kedy sa vám v určitú hodinu svietidlá rozsvietia alebo naopak zhasnú, bez toho aby ste museli vstávať k vypínaču.
null

Inteligentné žiarovky

Jedným z veľmi obľúbených produktov, ktoré spadajú do kategórie inteligentného osvetlenia, sú inteligentné žiarovky. Tieto žiarovky je možné tiež ovládať na diaľku pomocou diaľkového ovládača. Pokiaľ teda žiarovku s touto funkciou umiestnite do klasického svietidla, aj z neho tak zaraz vykúzlite modernú technológiu. Inteligentné žiarovky sú naviac tiež kompatibilné so systémom Philips HUE. Inteligentné žiarovky u nás nájdete s niekoľkými rôznymi päticami.

Eglo connect

Inteligentné svietidlá typu Eglo connect disponujú množstvom funkcií ako je postupné stmievanie, výber a prechod farieb a tiež nastavenie teploty farby. Tieto svietidlá môžete ovládať pomocou inteligentného zariadenia alebo diaľkového ovládača. K tomu, aby vám všetko fungovalo, nepotrebujete Wi-Fi a naviac ani externý adaptér. Ovládanie funguje pomocou bluetooth. Naviac sú cenovo dostupné tak, aby si ich mohol dovoliť takmer každý.
 
null 

Philips Hue

Inteligentné svietidlá so systémom Philips Hue sa ovládajú pomocou mobilného zariadenia. To znamená telefónom alebo tabletom. Aby vám všetko fungovalo tak, ako má, potrebujete mať stiahnutú aplikáciu a naviac pripojenie k Wi-Fi sieti.
Eglo connect, Philips Hue a Immax NEO sú inteligentné svietidlá. V ponuke nájdete ako interiérové inteligentné svietidlá, tak aj tie pre vonkajšie použitie.
Ak teda aj vy chcete mať inteligentnú domácnosť, je na čase si zaobstarať inteligentné svietidlá.

Zľavy, novinky, inšpirácie

Prihláste sa k odberu newsletteru a nič vám neutečie.

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavla

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
   
  
 
 

Súvisiace produkty

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i