Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Závesné žiarivky

 • Pätica
 • Počet žiaroviek
 • Max. príkon zdroja
 • Stupeň krytia (IP)
 • Funkcie
 • Farba
 • Napätie
 • Miesto
 • Materiál
 • Štýl
 • Výrobca
 • Dostupnosť

Pätica

Ostatné značky
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (19)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Farba

Ostatné značky
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Napätie

Ostatné značky
230V (19)

Miesto

Ostatné značky
Kuchyňa (11)
Pracovňa (14)

Materiál

Ostatné značky
kov (12)
plast (16)
sklo (2)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Štýl

Ostatné značky
Dizajnový (12)
Klasický (3)
Moderné (10)

Výrobca

Odporúčame
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Žiarivkové svetlá a telesá závesných žiaroviek

Nad kuchynským stolom nemusí byť len luster. Modernou variantou je žiarivkové svietidlo v závesnom prevedení. Máte na výber z rôznych farieb a tvarov. Teraz sú tiež veľmi žiadané LED žiarivky, ktoré nájdu uplatnenie predovšetkým v kanceláriách. Spotrebujú malé množstvo energie a pritom sú veľmi výkonné.  

Pokiaľ máte doma znížené stropy, sú pre vás vhodnejšie prisadené žiarivky, ktoré u nás môžete za výhodnú cenu tiež kúpiť. Ďalej sú veľmi využívané ako žiarivkové osvetlenie pod kuchynskú linku. No dnes sa v kuchyni začínajú objavovať už aj žiarivkové telesá závesené, a to nad modernými barovými pultami oddeľujúcimi priestor určený k vareniu od priestoru jedálenského.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.