Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Ako na žiarivkové svietidlá?

Garáž a pivnica

Odpoveď:

Keď sa povie žiarivkové svietidlo, väčšina si asi predstaví školské blikajúce a bzučiace krabice na strope. Nechajte nás ale ukázať, kam až sa tieto svietidlá v priebehu niekoľkých posledných rokov posunuli a najskôr budete milo prekvapení.

Či už máte mienenie o žiarivkách akékoľvek, je nutné si uvedomiť, že sú súčasťou nášho každodenného života a popritom si to ani nevšímame. Či už je to v rôznych inštitúciach, v škole, v nemocnici, v práci - sú prakticky všade.
 
  
Od svojej pôvodnej predlohy sa ale žiarivky v mnohom zlepšili. Zmizlo otravné blikanie a bzučanie, pribudla obrovská úspornosť a omnoho väčšia svietivosť, niekoľkonásobne narástla životnosť, vznikli dizajnové variácie a dokonca sa k týmto svietidlám pridružila LED technológia, ktorá už zmienené vylepšenia posunula o ďalší krok vpred. A práve vďaka týmto vylepšeným vlastnostiam sa žiarivky udržali na trhu a stále narastá ich popularita a dopyt. 
 
 
 
Už sme si hovorili o miestach, kde sa môžeme stretnúť so žiarivkami, ale tie boli mimo domov. V akých miestnostiach si teda žiarivky nájdu miesto u vás doma? Najlepšie ich uplatníte v miestnostiach, kde potrebujete okamžité svetlo pri rozsvietení. Takými miestnosťami sú napríklad pivnica, garáž, dieľňa alebo povala, kam perfektne zapadne prisadená verzia žiariviek. Ďalej to môže byť kuchyňa, tam vám závesné žiarivky s podlinkovým svetlom skvelo posvietia na varenie.

Zľavy, novinky, inšpirácie

Prihláste sa k odberu newsletteru a nič vám neutečie.

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavla

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
   
  
 
 

Súvisiace produkty

Ďaľšie otázky z kategórie

Bezpečnostné zóny v kúpeľni Kúpeľňové svietidlá
Aký LED pásik do kuchyne Kuchynské osvetlenie
Čo je to svetelný tok a intenzita osvetlenia? Svetelné zdroje
Ako hravo rozsvietiť detskú izbu? Osvetlenie detskej izby
Aký vybrať kuchynský luster? Kuchynské osvetlenie

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i