Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Stmievateľné a dotykové stolné lampy

Vendor 7
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Dotykové stolové lampy a stmievateľné stolné lampy


V rámci vnútorného osvetlenia ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré predstavujú rôzne alternatívy pre dotyková stolná lampa. Príslušné stolové lampy dotykové sú skvelým doplnením interiérového dizajnu a nie je pochýb, že patria k neodmysliteľným doplnkom v miestnosti. Tým sa snažíme zdôrazniť fakt, že takáto dotyková lampa nespĺňa iba svetelnú funkciu, ale hrá významnú úlohu aj jej estetický prínos.


LED dotykové lampy na nočný stolík


Ako je už z názvu jasné, v týchto produktoch je zahrnutá moderná LED technológia. Jedná sa kvalitné, silné svetlo, ktoré v sebe skrýva ďalšie benefity, ako napríklad to, že vám takáto lampa dotyková ušetrí aj peniaze vďaka svojej nízkej spotrebe energie a poskytne vám pomerne dlhú životnosť (odhaduje sa až 50 000 aktívnych hodín).


V rámci ponuky narazíte na tradičné prevedenia, kancelárske prevedenia, ale aj rôzne vychytávky. V ponuke sa nachádza napríklad lampa s lupou, lampa s bezdrôtovou nabíjačkou, rôzne RGB lampy, stmievateľné nočné lampy, ktoré vám umožňujú kontrolu nad intenzitou svetla a mnoho ďalšieho. Práve možnosť regulovať intenzitu svetla, hrá pri stolových lampách dôležitú úlohu. Pokiaľ sa potrebujete sústrediť na prácu, študovanienastavíte si ostré svetlo, ktoré vám pomôže zachovať sústredenie. V neskorších hodín, keď si čítate alebo nejako inak relaxujete, nastavenie jemného svetla znásobí pôžitok z odpočinku.


Rozumieme, že tieto prevedenia sú vhodnejšie pre staršie vekové kategórie, avšak nezabúdame ani na tých najmenších. Práve pre nich máme v ponuke rôzne alternatívy pre produkt detská dotyková lampa s motívmi populárnych charakterov, ako napríklad lampa Včielka Maja, lampa Hviezdne vojny a mnohé ďalšie.


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj rôzne stmievateľné a dotykové lampy na stôl za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte vaše nové lampy už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i