Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

LED stolné lampy

Vendor 4
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stolné LED lampy na písací stôl


V rámci vnútorného osvetlenia ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré predstavujú rôzne alternatívy pre LED stolná lampa. Príslušné stolné LED lampy sú skvelým doplnením interiérového dizajnu a nie je pochýb, že patria k neodmysliteľným doplnkom v miestnosti. Tým sa snažíme zdôrazniť fakt, že takáto stolová LED lampa nespĺňa iba svetelnú funkciu, ale hrá významnú úlohu aj jej estetický prínos.


LED stolné lampy – O technológií


Začíname v kategórií LED stolné lampy, v ktorých je, už podľa názvu jasné zahrnutá LED technológia. Jedná sa kvalitné, silné svetlo, ktoré v sebe skrýva ďalšie benefity, ako napríklad to, že vám tieto stolné lampy LED ušetria aj peniaze vďaka svojej nízkej spotrebe energie a poskytnú vám pomerne dlhú životnosť (odhaduje sa až 50 000 aktívnych hodín).


LED stolné lampy – O ponuke vo Svete Svietidiel


V rámci ponuky narazíte na tradičné prevedenia, kancelárske prevedenia, populárna je najmä Solight LED lampa, ale aj rôzne vychytávky. V ponuke sa nachádza napríklad LED lampa s lupou, LED lampa s bezdrôtovou nabíjačkou, rôzne RGB lampy, stmievateľné lampy a mnoho ďalšieho.


Rozumieme, že tieto prevedenia sú vhodnejšie pre staršie vekové kategórie, avšak nezabúdame ani na tých najmenších. Práve pre nich máme v ponuke rôzne detské stolné lampy s motívmi populárnych charakterov, ako napríklad lampa Hľadá sa Nemo, lampa Včielka Maja, lampa Hviezdne vojny a mnohé ďalšie. V niektorých prípadoch sa nejedná iba o motívy, ale lampy samotné zosobňujú dané charaktery (lampa Dory).


Šetrite s nami vo Svete svietidiel! - Lacné stolné lampy LED


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj rôzne produkty s charakteristikou stolná lampa LED za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte vaše nové lampy už dnes!

Copyright © 1994 – 2023 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i