Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

Veľmi rýchle dodanie tovaru a tovar pekný presne ako na obrázku,

Overený zákazník

 • Neskutočne rýchla odozva
 • Žiadna

Overený zákazník

 • Už som v tomto obchode nakupoval viac ráz, vždy bolo všetko v poriadku. Raz síce tovar prišiel poškodený, poslali sme ho späť a obratom poslali nový výrobok.

Overený zákazník

Vintage lampy

 • Farba
 • Počet žiaroviek
 • Pätica
 • Stupeň krytia (IP)
 • Výrobca
 • Max. príkon zdroja
 • Funkcie
 • Materiál
 • Miesto
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
béžová (24)
biela (71)
bronzová (7)
červená (4)
čierna (71)
číra (9)
hnedá (41)
krémová (2)
medená (29)
modrá (14)
mosaz (4)
patina (26)
ružová (6)
sivá (37)
zelená (17)
zlatá (21)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Pätica

Ostatné značky
E14 (50)
E27 (200)
G9 (2)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (254)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (142)
Globo (14)
Jupiter (2)
Lucide (30)
Philips (1)
Prezent (4)
Rabalux (17)
Top Light (2)
Ostatné značky
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Materiál

Ostatné značky
betón (5)
drevo (34)
keramika (10)
kov (203)
plast (27)
sklo (37)
textil (97)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Miesto

Ostatné značky
Obývačka (192)
Pracovňa (8)
Spálňa (200)

Vintage lampy  

Niekedy stačí detail a interiér ožije. Takým doplnkom sú práve stojacie a stolné lampy vintage. Osvetlenie, ktoré so svojim designom vracia do 50. a 60. rokov, je vyrobené v jemných svetlejších farbách, tak aby dobre navodzovalo pocit útulnosti a hrejivosti.

Lampy v štýle vintage môžeme doporučiť predovšetkým do obývačky a spálne. Aby svetlá boli v miestnosti zladené, ponúkame i lustre vintage
 

Vintage lampy

sa dostávajú stále viac do popredia. Stávajú sa súčasťou kancelárií, doplňujú kancelárske stoly napríklad v bankách, ale i designových reštauráciách. Vintage design baví svojou jednoduchosťou, ale i tým, že k danej vintage stolnej lampe je možné napríklad dokúpiť i tématicky rovnakú žiarovku.  
 
K vintage štýlu patrí patina, patinou upravený povrch nôh lámp, či celková konštrukcia, kedy v mnohých záujemcoch vzbudzuje pocit známeho, niečoho čo si pomätajú od svojich babičiek. Rovnako ako medenú farbu, nesú vintage lampy a lampičky rozmanité farby od odtieňov bronzu po pastelové farby, nevyhýbajú sa i ružových a béžových nádychom. Kované dekory, textil i sklo patria medzi materiály zdobiace retro lampy.
 
A rovnako ako ďalšie lampy, i u vintage lampičiek sa stretnete s možnosťou  dokúpiť k podstavci lampy lacno vintage tienidlo a vytvoriť tak novú a neopozeranú štýlovú vintage lampičku

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.