Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Lampičky na baterky

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Dotykové stolové lampy a stmievateľné stolné lampy


V rámci vnútorného osvetlenia ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré predstavujú rôzne alternatívy pre stolová lampa na baterky. Príslušné lampičky na baterky sú skvelým doplnením interiérového dizajnu a nie je pochýb, že patria k neodmysliteľným doplnkom v miestnosti. Tým sa snažíme zdôrazniť fakt, že takáto stolná lampa na baterky nespĺňa iba svetelnú funkciu, ale hrá významnú rolu aj jej estetický prínos. Napríklad v ponuke nájdete rôzne alternatívy pre produkt detská lampa na baterky s motívmi populárnych charakterov, ako napríklad lampa Autá, lampa Hviezdne vojny a mnohé ďalšie. Avšak okrem toho, sú dostupné aj detské lampy na baterky, ktoré dizajnom zosobňujú daný kreslený charakter, ako napríklad rybička Dory, Včielka Maja a podobne.


Avšak myslíme na všetkých, a preto v ponuke nájdete tradičné, kancelárske prevedenia pre stolové lampy na baterky. Sortiment zahrňuje napríklad lampy s bezdrôtovou nabíjačkou, rôzne RGB lampy, stmievateľné nočné lampy, ktoré vám umožňujú kontrolu nad intenzitou svetla a mnoho ďalšieho. Práve možnosť regulovať intenzitu svetla, hrá pri stolových lampách dôležitú úlohu. Pokiaľ sa potrebujete sústrediť na prácu, študovanie – nastavíte si ostré svetlo, ktoré vám pomôže zachovať sústredenie. V neskorších hodín, keď si čítate alebo nejako inak relaxujete, nastavenie jemného svetla znásobí pôžitok z odpočinku. Snažíme sa byť komplexný, a preto v našej ponuke rovno nájdete aj výber batérií.


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj rôzne stolné lampy na baterky zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte vaše nové lampy už dnes!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i