Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

 • Ochota a pomoc pri riešení problému reklamácie.

Overený zákazník

 • platba pri vyzdvihnuti na dorucovacom mieste len v hotovosti nie kartou.

Overený zákazník

 • velký výber,dobre ceny ,rýchle dodanie

Overený zákazník

Lampičky a nočné svetlá do zásuvky

 • Farba
 • Funkcie
 • Výrobca
 • Pätica
 • Počet žiaroviek
 • Štýl
 • Miesto
 • Materiál
 • Max. príkon zdroja
 • Napätie
 • Stupeň krytia (IP)
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Briloner (2)
Eglo (15)
Luxera (3)
Osram (3)
Paulmann (1)
Prezent (6)
Rabalux (5)
Ostatné značky
Dalber (13)
Grundig (4)
Legrand (4)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Pätica

Ostatné značky
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Štýl

Ostatné značky
Detský (37)
Klasický (4)
Moderné (38)

Miesto

Ostatné značky
Garáž (4)
Chodba (15)
Obývačka (11)
Pracovňa (1)
Spálňa (25)

Materiál

Ostatné značky
kov (14)
plast (61)
sklo (3)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Napätie

Ostatné značky
230V (68)

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (68)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Lampičky a nočné svetlá do zásuvky

Širokú ponuku lampičiek do zásuvky nájdete len u nás. Výhodou týchto lámp je rýchle zapnutie kedykoľvek potrebujete. Lampičky do zásuvky skvelo poslúžia ako nočné osvetlenie. V našej ponuke tiež nájdete nástenné LED lampičky do zásuvky, teda také svietidlá, ktoré si  zavesíte na stenu alebo si ich umiestníte nad posteľou, ako čítaciu lampičku, či nad varnú dosku v kuchyni pokiaľ nevidíte na varenie. Výhodou takých svetiel je rýchla inštalácia. Totiž okrem možnosti privŕtania na stenu, majú často svetlá do zásuvky klip k rýchlemu prichyteniu napríklad v poličee nad pracovným stolom. Rovnako tak nočné lampičky do zásuvky majú zástrčku bez káblu, k priamemu použitiu do zásuvky.

Detské nočné svetlá a lampičky do zásuvky 

Detské nočné osvetlenie je väčšinou riešené práve lampičkou do zásuvky. Vypínač na kábli vedia i menší školáci dobre ovládať, a tak taká detská lampička do zásuvky dobre poslúži pri prezeraní si komiksovej knížky alebo náučnej encyklopédie o zvieratách. Nočné lampičky v podobe orientačného svetla do zásuvky neoslňujú, ale ľahko osvietia miestnosť, a tak pri nočnej ceste na toaletu dieťa nezablúdi a nebude sa báť ani "strašidla pod posteľou".

Výhodou lampičiek do zásuvky je to, že s dieťaťom "rastie". Teda pokiaľ dieťa odrastie z bábätkovských motívov, zamení sa svetlo do zásuvky za lampu pre malé princezné alebo nadšenkyne do ružovej. Zámena nevyžaduje spravidla žiadnu elektrickú inštaláciu a budovanie do steny, ale jednoducho sa lampa zo zásuvky odpojí a na miesto nej vloží iná a pomocou elektrickej zástrčky jednoducho zapojí. Či už vyberáte lampičku do zásuvky pre dieťa alebo pre seba, dbajte na výber tej správnej žiarovky, teda správnej pätice. Spravidla sa do menších lampičiek dávajú žiarovky s päticou E14, ale skutočne vždy záleží na type objímky v lampičke. 

 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.