Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Žiarovky

Výhody inteligentného osvetlenia Philips Hue.

S inteligentným osvetlením Philips Hue získate okamžitú kontrolu nad svojím domácim osvetlením. So správnym svetlom sú každodenné úlohy a činnosti omnoho jednoduchšie. Philips Hue vám pomôže so vstávaním a čerpaním energie pri raňajkách, vašim deťom pomôže sústrediť sa na domáce úlohy a na konci rušného dňa vám poskytne správne svetelné nastavenie na čítanie alebo relaxáciu.

jednoduchá instalace

Jednoduchá inštalácia

Montáž Philips Hue je jednoduchá. Inštalácia trvá len pár minút a nemusíte meniť elektrické vedenie vo svojom dome.

široká nabídka

Široká ponuka

Od inteligentných žiaroviek cez LED pásiky, vnútorné svietidlá až po vonkajšie osvetlenie, Philips Hue ponúka riešenie pre každého.

záruka kvality

Záruka kvality

Viac ako 10 rokov sú produkty Philips Hue synonymom kvality a pokroku. Ekosystém Hue funguje spoľahlivo, aplikácia v čestine je prehľadná a pravidelne aktualizovaná.

miliony barev

Atmosféra

Úpravou jasu, farby a teploty osvetlenia môžete v okamihu premeniť atmosféru v miestnosti.

Objavte všetky funkcie

Ako začať s Philips Hue

Nastavenie je jednoduché a ovládanie ešte jednoduchšie. Na začiatok vám bude stačiť žiarovka alebo svietidlo Philips Hue a Aplikácia Hue. Kedykoľvek potom môžete pridať Hue Bridge a získať tak kompletnú sadu funkcií inteligentného osvetlenia.

Philips Hue žiarovka

Nainštalujte žiarovky Philips Hue

Základom Philips Hue sú inteligentné žiarovky. Zo svietidla vyskrutkujte obyčajnú žiarovku a namontujte žiarovku Philips Hue. Pokiaľ budete svetlo ovládať cez vypínač, bude žiarovka fungovať ako každá obyčajná žiarovka.

Philips Hue aplikácia

Stiahnite si aplikáciu HUe

Kúzlo Philips Hue objavíte pri ovládaní cez Aplikáciu Hue alebo ovládač. Môžete potom regulovať jas a v závislosti na type žiarovky aj teplotu alebo dokonca vyberať zo 16 miliónov farieb.

Philips Hue bridge

Doplňte jednotku Hue Bridge

Využite Philips Hue na maximum s Hue Bridge. Získajte prístup k automatizáciám a ďalším užitočným funkciám a to až pre 50 svetiel v domácnosti. Hue Bridge je súčasťou všetkých štartovacích balíčkov.

Zistiť viac

Ovládajte Philips Hue po svojom

Philips Hue ponúka jednoduchý a pohodlný spôsob ovládania domáceho osvetlenia. Vďaka širokej škále príslušenstva, od elegantných ovládačov po senzor pohybu máte svoje svetlá vždy pod kontrolou. Samozrejmosťou je prepracovaná mobilná aplikácia v českom jazyku aj ovládanie prostredníctvom hlasových asistentov.

Philips Hue pohybový senzor

Pohybový senzor

Zapínajte svetlá pohybom. Napájanie z batérie. Jednoducho nainštalujte kamkoľvek.

Kúpiť
Philips Hue Tap Dial Switch

Tap Dial Switch

Ovládajte až tri miestnosti alebo zóny. Krútením vonkajšieho prstenca meníte jas svetla. Ovládač môžete pripevniť na stenu, dať na magnetický povrch alebo používať ako diaľkové ovládanie.

Kúpiť
Philips Hue Dimmer Switch

Dimmer Switch

Prepínanie medzi nastaviteľnými scénami. Plynulá regulácia svetla. Pripevnite na stenu alebo magnetický povrch.

Kúpiť
Modul nástenného vypínača

Modul nástenného vypínača

Inštalácia za bežný vypínač. Modul zabezpečí, aby boli svetlá vždy napájané. Nastavovanie scén pri jednotlivých svetiel alebo aj v celej miestnosti či zóne pomocou bežného vypínača.

Kúpiť
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Žiarovky - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Philips Hue inteligentné žiarovky


Pokiaľ sa rozhodujete pre inteligentné osvetlenie, potom veríme, že práve značka Philips Hue patrí medzi tie najvhodnejšie alternatívy. V rámci príslušnej ponuky máte možnosť nakupovať rôzne Philips Hue žiarovky. Čakajú na vás žiarovky s tými najpopulárnejšími päticami – Philips Hue GU10, Philips Hue E27, Philips Hue E14. Vďaka tomu by ste sa nemali stretnúť so žiadnym problémom pri implementovaní týchto žiaroviek do vášho osvetlenia. V ponuke sa nachádzajú tradičné aj stmievateľné Philips LED žiarovky, biele a farebné prevedenia, klasické aj takzvané edisonky (s vintage výzorom).


Philips inteligentné žiarovky môžete ovládať pomocou vášho telefónu, tabletu a pokiaľ máte domáceho asistenta – postačí vám váš hlas. Príslušné Philips žiarovky predstavujú elegantné a moderné riešenie (LED žiarovky Philips – úspora energia, dlhá životnosť), ktoré si veľmi rýchlo zamilujete a po pár dňoch používania sa budete pýtať, prečo ste si toto Smart osvetlenie nezabezpečili skôr.


Viac informácií o HUE systéme (prepájacie zariadenie Hue Bridge, žiarovky Philips) nájdete v našom článku.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i