Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Klasické lustre - Philips Massive

Vendor 4
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Klasické lustre do každej miestnosti


Už ste boli niekedy v dome alebo v byte, kde by nebol aspoň jeden stropný luster? Len veľmi ťažko nájdete takýto príbytok. Luxusné lustre sú fenoménom a pravdepodobne tomu nebude inak ani v nasledujúcich rokoch. Tento typ osvetlenia dodáva miestnosti eleganciu a zároveň poskytuje funkciu kvalitného hlavného osvetlenia miestnosti. V našej ponuke nájdete rôzne možností pre luster do obývačky, luster do spálne, detskej izby alebo kuchynské lustre pre spojenie kuchyni a jedálne. Okrem rozdelenia podľa miestností, máme taktiež pripravené typové rozdelenie, v ktorom môžete nakupovať klasické (drevené), retro (vintage a rustikálne lustre) a moderné a luxusné prevedenia (dizajnové, Tiffany vitrážové a krištáľové lustre) prevedenia. A práve na klasické lustre, sa pozrieme v nasledujúcej kategórii.


V našom e-shope máte na výber v podstate celú škálu farebných, materiálových (drevené, sklenené, kované lustre), ale aj dizajnových prevedení (na reťazi, na lanku, prisadený luster). Väčšina z našich produktov disponuje práve tými najbežnejšími a najviac používanými päticami (vašu súčasne žiarovky budú s najväčšou pravdepodobnosťou kompatibilné). Vďaka tomu môžete nakupovať lustre E27 a lustre E14. V prípade, že sa rozhodnete použiť LED žiarovky, zaistíte si kvalitné svetlo, ktoré vám pomôže ušetriť energiu a zároveň poskytne dlhú služobnú životnosť (odhaduje sa až 50 000 aktívnych hodín).


V ponuke sú samozrejme zastúpené mnohé prestížne značky, radi by sme vyzdvihli Eglo lustre a Rabalux lustre. V prípade, že chcete na tomto honosnom type osvetlenia trochu ušetriť, môžete navštíviť aj našu akciovú ponuku!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i