Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Reflektory – halogénové, s pohybovým senzorom, LED - Philips

Kategorie reflektory
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Reflektory – Kvalitné vonkajšie osvetlenie


K osvieteniu budov, reklám, záhrady, priestoru okolo domu, firiem či parkovísk slúžia reflektory. Naša hlavná kategória sa delí na LED reflektory, reflektory s čidlom a solárne reflektory.



Kvôli nižšej spotrebe elektrickej energie teraz hrajú prím LED reflektory. Pozeráte sa moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu, vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED reflektory sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Práve v tejto kategórií nájdete rôzne napojenia, v závislosti od toho aké svetlo potrebujete a dokážete napojiť. V našej ponuke nájdete reflektory s rôznymi výkonmi, od nižších ako LED reflektor 5W, LED reflektor 10W alebo LED reflektor 30W až po vyššie výkonové hodnoty ako LED reflektor 150W alebo LED reflektor 300W.



Taktiež máme rôzne typy aj, čo sa týka samotného napájania. Teraz konkrétne narážame na variácie pre solárny reflektor. Nabíjanie prebieha počas dňa a svetlo je poskytované počas noci. Jediný problém môže nastať v zimných mesiacoch, kedy sú dni kratšie a pokiaľ sa jedná o reflektor, ktorý potrebuje a spotrebuje veľa energie, pravdepodobne nabitie nevydrží svietiť počas celej noci. Napriek tomu solárne LED reflektory určite odporúčame. Ušetríte ešte viac!



Samozrejme v ponuke nemôže chýbať možnosť nakupovať vonkajší reflektor s pohybovým senzorom. reflektory so senzorom sa automaticky spustia, v momente, keď zorné pole bolo narušené (tepelným zdrojom). V závislosti od situácie, je potrebné si správne zvoliť tú najvhodnejšiu alternatívu pre reflektor!


Jednotlivé reflektory oplývajú istou IP hodnotou, ktorú je vhodné si zvoliť podľa prostredia, kde bude reflektor používaný (viac v našom článku).
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i