Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

 • Ochota a pomoc pri riešení problému reklamácie.

Overený zákazník

 • platba pri vyzdvihnuti na dorucovacom mieste len v hotovosti nie kartou.

Overený zákazník

 • velký výber,dobre ceny ,rýchle dodanie

Overený zákazník

Reflektory s čidlom

 • Max. príkon zdroja
 • Celkový svetelný tok
 • Funkcie
 • Farba
 • Stupeň krytia (IP)
 • Napätie
 • Pätica
 • Materiál
 • Štýl
 • Miesto
 • Výrobca
 • Počet žiaroviek
 • Dostupnosť

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Celkový svetelný tok

Vyberte si žiarovku podľa svetelného toku. V našej ponuke máte veľmi široké spektrum výberu. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách lumenov (lm).

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Farba

Ostatné značky
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP44 (21)
IP54 (7)
IP65 (1)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Napätie

Pätica

Ostatné značky
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Materiál

Ostatné značky
kov (23)
plast (16)
sklo (12)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Štýl

Ostatné značky
Klasický (1)
Moderné (27)

Miesto

Ostatné značky

Výrobca

Odporúčame
Eglo (7)
Globo (1)
Osram (1)
Steinel (14)
Ostatné značky
LEDKO (2)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.
Reflektory s čidlom
 
Reflektor s pohybovým čidlom je možné použiť všade tam, kde chceme zvýrazniť alebo osvetliť miestnosti, kancelárie, obchody, izby. Jeho malá veľkosť umožňuje namontovať ho prakticky kdekoľvek. Vonkajšie reflektory sú vhodné na osvetlenie fasád, stavieb, reklamných plôch atď. Vonkajší LED reflektor s čidlom môže byť rozsvietený stále alebo mať zabudované pohybové čidlo.
 
LED reflektor s čidlom pohybu 
 
LED reflektory s čidlom pohybu sú vhodnou náhradou halogénových svietidiel. Solárny LED reflektor s čidlom je najnovšia globálna osvetľovacia technika šetrná k životnému prostrediu.
Výhodou LED reflektorov s pohybovým senzorom je dlhá životnosť až 60 000 hodín, úspora el. energie až 60%, okamžitý štart svetla, či odolnosť proti teplotným výkyvom. Solárne LED reflektory s čidlom sú vhodné na osvetlenie vonkajších areálov, vjazdov, parkovísk, budov a osvetlenie záhrady.
 
LED reflektory s PIR čidlom
 
Aj LED reflektory s PIR čidlom sa dajú využiť na mnoho účelov. PIR pohybový senzor slúži na reguláciu času zopnutia a je citlivý na okolité svetlo.  Pokiaľ chcete zachytiť nielen vlastný pohyb, ale i prípadných nevítaných návštevníkov, určite uvítate led reflektor s detektorom pohybu.
LED reflektory majú neobmedzený počet farebných kombinácií. Dokážete pomocou nich naštartovať farebné scenáre presne podľa momentálnej nálady a potreby. Medzi najpoužívanejšie farebné reflektory patrí LED reflektor s červeným svetlom.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.